Appartement te koop: Eisenhowerstraat 655, Sittard
Onder bod
KopenSittard-GeleenAppartementenEisenhowerstraat 655

Eisenhowerstraat 655

Limbrichterveld, Sittard-Geleen

€ 129.500
Buurt Limbrichterveld, SittardBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 304m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Eisenhowerstraat 655 in Sittard ademt de jaren zeventig, met een royale woonkamer en een praktische indeling. Met 86 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €129.500 is dit een scherp geprijsd appartement, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde. Benieuwd naar andere appartementen in Sittard-Geleen?

Limbrichterveld: een gemengde buurt met voorzieningen

De buurt Limbrichterveld is een levendige wijk met een mix van eengezinswoningen en appartementen. Ongeveer de helft van de woningen is koop, de rest huur. De buurt telt ruim 5.500 inwoners, met een redelijk evenwichtige leeftijdsopbouw. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Meer weten over Limbrichterveld?

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, dat op loopafstand ligt, twee straten verder. Ook Nettorama en Albert Heijn zijn binnen tien minuten lopen te bereiken. Voor kinderen is er basisschool IKC Loedoes naast de deur, en het voortgezet onderwijs is goed vertegenwoordigd met Trevianum op een paar minuten lopen. De gemeente Sittard-Geleen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt deze woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Damen Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 129.500
Prijs per m²€ 1.506
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte2274m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtLimbrichterveld
WijkLimbrichterveld
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Eisenhowerstraat 655, Sittard

Buurt statistieken

Gegevens uit Limbrichterveld

Inwoners5.595
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Limbrichterveld

Woningvoorraad2.724
Gem. WOZ-waarde€ 246.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Jumbo
Dempseystraat 38
304m
Nettorama
Parallelweg 9
731m
Albert Heijn
Brugstraat 1
1036m

Scholen

30 binnen 5 km

IKC Loedoes
Basisonderwijs · 359 leerlingen
257m
Gymnasium Trevianum
Voortgezet onderwijs · 396 leerlingen
414m
HAVO Trevianum
Voortgezet onderwijs · 1030 leerlingen
414m

Veelgestelde vragen

Over Eisenhowerstraat 655, Sittard

Welk energielabel heeft Eisenhowerstraat 655?

De woning aan Eisenhowerstraat 655 in Sittard heeft energielabel C.

Is €129.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €129.500 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €353.736. Houd er wel rekening mee dat dit appartement met 86 m² kleiner is dan het gemiddelde in de buurt (130 m²). De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar de lage absolute prijs maakt het een betaalbare optie in Sittard.

Hoe is de buurt Limbrichterveld om in te wonen?

Limbrichterveld is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een redelijk rustig karakter. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het park is om de hoek. Het aantal misdrijven is met 248 per jaar redelijk, maar niet uitzonderlijk hoog voor een wijk van deze omvang.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor woningen uit 1970. Je kunt verwachten dat de energiekosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. In de buurt heeft 44,4% van de koopwoningen een A-label of beter, dus dit appartement scoort iets minder zuinig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC Loedoes ligt op 257 meter, en het voortgezet onderwijs is goed vertegenwoordigd met Gymnasium Trevianum, HAVO Trevianum en Atheneum Trevianum, allemaal binnen 500 meter. Ook DaCapo College is op 617 meter te vinden. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Sittard ligt op 1,4 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar kun je naar steden als Maastricht, Roermond en Eindhoven reizen.