Appartement te koop: Emmastraat 11A, Arnhem
KopenArnhemAppartementenEmmastraat 11A

Emmastraat 11A

Spijkerbuurt, Arnhem

€ 229.000
Buurt Spijkerbuurt, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 247m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Spijkerbuurt

Dit appartement aan de Emmastraat 11A in Arnhem is een fijne plek voor wie houdt van een levendige stadswijk. Met 51 m² woonoppervlak en energielabel B is het een zuinige en compacte woning. De vraagprijs van €229.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Arnhem, waar de gemiddelde prijs hoger ligt.

De buurt Spijkerbuurt

De Spijkerbuurt is een bruisende wijk met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. Het is een dichtbevolkte buurt met een hoge stedelijkheidsgraad. De buurt Spijkerbuurt staat bekend om zijn mix van woningen en voorzieningen.

Leven in de straat

In de straat vind je alles wat je nodig hebt voor het dagelijks leven. De PLUS-supermarkt is om de hoek, op twee straten verder. Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Voor kinderen zijn er scholen zoals de Jenaplan basisschool de Sterrenkring en het Stedelijk Gymnasium Arnhem, beide op loopafstand. De gemeente Arnhem biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Doetinchem (Voorheen Heilbron Makelaardij) aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 229.000
Prijs per m²€ 4.490
Woonoppervlakte51m²
Perceeloppervlakte153m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtSpijkerbuurt
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Emmastraat 11A, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Spijkerbuurt

Inwoners3.390
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Spijkerbuurt

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

49 binnen 5 km

PLUS
Spijkerlaan 26
247m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
521m
Albert Heijn
Klarendalseweg 139
657m

Scholen

70 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Arnhem
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
325m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
449m
Hugo de Grootschool
Basisonderwijs · 234 leerlingen
521m

Veelgestelde vragen

Over Emmastraat 11A, Arnhem

Welk energielabel heeft Emmastraat 11A?

De woning aan Emmastraat 11A in Arnhem heeft energielabel B.

Is €229.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €229.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €478.357. Dat komt doordat dit appartement met 51 m² kleiner is dan het gemiddelde in de Spijkerbuurt (129 m²). De prijs per m² is met €4.490 iets boven het buurtgemiddelde van €4.335. Het is dus een marktconforme prijs voor een compact appartement.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat is de sfeer in de Spijkerbuurt?

De Spijkerbuurt is een dichtbevolkte, stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn levendigheid en centrale ligging. Het is een plek waar veel te doen is.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeersituatie genoemd. In een stedelijke buurt als de Spijkerbuurt is parkeren vaak geregeld via vergunningen of betaald parkeren. Het is aan te raden om dit bij de makelaar te informeren.

Hoeveel kost dit appartement per maand aan vaste lasten?

Exacte maandlasten zijn niet bekend, maar met energielabel B zijn de energiekosten relatief laag. De VvE-bijdrage is niet vermeld. Je kunt een indicatie krijgen door de hypotheeklasten te berekenen op basis van de vraagprijs en rekening te houden met eigenwoningforfait en onderhoud.

Is de woning geschikt voor een starter?

Met een woonoppervlak van 51 m² en een vraagprijs van €229.000 is dit appartement interessant voor starters. De prijs ligt onder het gemiddelde in de buurt, maar de woning is ook kleiner. Het is een betaalbare optie in een centrale stadswijk.

Alpina Doetinchem (Voorheen Heilbron Makelaardij)