Appartement te koop: Frans Joseph van Thielpark 133, Helmond
KopenHelmondAppartementenFrans Joseph van Thielpark 133

Frans Joseph van Thielpark 133

Steenweg en omgeving, Helmond

€ 389.000
Buurt Steenweg en omgeving, HelmondBekijk buurt
Ekoplaza op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Helmond

Dit appartement aan het Frans Joseph van Thielpark 133 in Helmond is een ruime woning van 112 m², gebouwd in 1999. Het energielabel C betekent dat je redelijk zuinig woont. Met een vraagprijs van €389.000 is dit appartement scherp geprijsd vergeleken met het gemiddelde van andere appartementen in Helmond.

Buurt Steenweg en omgeving

De buurt Steenweg en omgeving is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde buurt met zowel koop- als huurwoningen, en een relatief hoog aandeel oudere bewoners. De buurt Steenweg en omgeving heeft een levendig karakter, mede door de nabijheid van het centrum.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op twee straten verder, of Jumbo, om de hoek. Ook AH XL en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Westwijzer (tien minuten lopen) en KC Wilhelmina (twee straten verder). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Jan van Brabant College op loopafstand. De gemeente Helmond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 3.473
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte3489m²
Bouwjaar1999
EnergielabelC
BuurtSteenweg en omgeving
WijkBinnenstad
GemeenteHelmond

Locatie

Frans Joseph van Thielpark 133, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenweg en omgeving

Inwoners1.205
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Steenweg en omgeving

Woningvoorraad695
Gem. WOZ-waarde€ 374.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Ekoplaza
Kromme Steenweg 37
232m
Jumbo
2e Haagstraat 42
417m
Zapolski
Noord Koninginnewal 40
594m

Scholen

42 binnen 5 km

Kindcentrum Westwijzer
Basisonderwijs · 208 leerlingen
700m
Jan van Brabant College vestiging Molenstraat
Voortgezet onderwijs · 859 leerlingen
808m
KC Wilhelmina
Basisonderwijs · 430 leerlingen
926m

Veelgestelde vragen

Over Frans Joseph van Thielpark 133, Helmond

Welk energielabel heeft Frans Joseph van Thielpark 133?

De woning aan Frans Joseph van Thielpark 133 in Helmond heeft energielabel C.

Is €389.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €389.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van appartementen in de buurt (€459.500) en ook onder de gemiddelde prijs per m² (€4.294). De woning is 112 m², wat groter is dan het gemiddelde in de buurt (107 m²). De prijs lijkt daarmee marktconform tot aan de scherpe kant.

Hoe is de buurt Steenweg en omgeving?

De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel ouderen en alleenstaanden. Het is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gemêleerde buurt zien.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Ekoplaza ligt op 232 meter, Jumbo op 417 meter, en Zapolski op 594 meter. Ook AH XL en Lidl zijn binnen een kilometer te vinden.

Hoe is het energielabel C?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar het is niet zo zuinig als nieuwbouwwoningen met label A. Het is wel beter dan woningen met label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Kindcentrum Westwijzer (700 m) en KC Wilhelmina (926 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Jan van Brabant College op 808 meter.

vb&t Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
vb&t Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
vb&t Makelaars
funda.nl
Bekijk