Hondecoeterbuurt, Amsterdam
Bekijk buurtDit appartement aan de Frans van Mierisstraat ademt de sfeer van de Amsterdamse School, met royale kamers en hoge plafonds. De woning is energiezuinig met label A, wat bijdraagt aan een lage energierekening. Met een huurprijs van €3.250 per maand ligt dit aanbod 19% onder het buurtgemiddelde van €4.007, wat het een scherpe optie maakt in deze gewilde buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.
De Hondecoeterbuurt is een rustige, groene buurt in het Museumkwartier, vlak bij het Vondelpark. De buurt telt ruim 2.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een van de duurdere buurten van Amsterdam, met een gemiddelde huurprijs van ruim €4.000. De sfeer is kosmopolitisch en cultureel, met veel restaurants en musea op loopafstand. Lees meer over de buurt Hondecoeterbuurt.
's Ochtends haal je verse broodjes bij de Albert Heijn om de hoek (345 meter) of bij de Coop twee straten verder. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Hildebrand Van Loonschool (188 meter) en het Sweelinck College (178 meter) voor voortgezet onderwijs. Het Vondelpark is op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Keizerskroon Makelaars en Funda.
Details van deze woning
Frans van Mierisstraat 91-2, Amsterdam
Gegevens uit Hondecoeterbuurt
Gegevens uit Hondecoeterbuurt
157 binnen 5 km
203 binnen 5 km
Over Frans van Mierisstraat 91-2, Amsterdam
De woning aan Frans van Mierisstraat 91-2 in Amsterdam heeft energielabel A.
De huurprijs van €3.250 ligt 19% onder het gemiddelde van €4.007 in de Hondecoeterbuurt. Met 74 m² en energielabel A is de prijs per m² ongeveer €43,92, wat onder het buurtgemiddelde van €38,68 per m² ligt. Het is daarmee een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement in deze gewilde buurt.
Woningen in de Hondecoeterbuurt worden gemiddeld in 20 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar huurwoningen in deze buurt.
Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label.
Binnen 700 meter zijn er vijf supermarkten, waaronder Albert Heijn (345 m), Coop (672 m) en Jumbo (740 m). De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 700 meter afstand.
Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals Hildebrand Van Loonschool (188 m) en Nicolaas Maes (211 m) en voortgezet onderwijs zoals Sweelinck College (178 m) en Fons Vitae Lyceum (255 m).
Het dichtstbijzijnde treinstation is op 2,0 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten met de fiets.
De Hondecoeterbuurt is zeer sterk stedelijk (stedelijkheidsklasse 1) met een omgevingsadressendichtheid van 7.199 adressen per km². Dat betekent een levendige omgeving met veel voorzieningen.
6 woningen in de buurt Hondecoeterbuurt