Appartement te koop: Gardulflaan 15, Voorburg
Verkocht onder voorbehoud

Gardulflaan 15

Bovenveen noord, Leidschendam-Voorburg

€ 280.000
Buurt Bovenveen noord, VoorburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Aldi op 194m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Bovenveen noord

Dit appartement aan de Gardulflaan 15 in Voorburg heeft een fijne, rustige uitstraling. Met 57 m² woonoppervlak en energielabel C is het een prima basis. De vraagprijs van €280.000 is marktconform vergeleken met andere appartementen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt: Bovenveen noord

Bovenveen noord is een groene, rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge stellen. De buurt Bovenveen noord heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8, wat past bij de appartementen die er staan. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen om de hoek.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Aldi, die op twee straten verder ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Hoogvliet ook om de hoek. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Cascade of Basisschool Essesteijn, beide op loopafstand. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt een fijne mix van stedelijk gemak en groen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Metropole Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 280.000
Prijs per m²€ 4.912
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte487m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtBovenveen noord
WijkBovenveen
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Gardulflaan 15, Voorburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenveen noord

Inwoners2.285
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bovenveen noord

Woningvoorraad1.203
Gem. WOZ-waarde€ 342.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

67 binnen 5 km

Aldi
Monseigneur van Steelaan 205
194m
Hoogvliet
Mgr. Van Steelaan 456
277m
Albert Heijn
Koningin Julianalaan 263
729m

Scholen

31 binnen 5 km

Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
324m
Kindcentrum Cascade
Basisonderwijs · 102 leerlingen
368m
Basisschool Essesteijn
Basisonderwijs · 454 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Gardulflaan 15, Voorburg

Welk energielabel heeft Gardulflaan 15?

De woning aan Gardulflaan 15 in Voorburg heeft energielabel C.

Is €280.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €280.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs van €309.750 in de buurt. De mediaanprijs is €302.500, dus dit appartement is aan de scherpe kant geprijsd. Wel is het oppervlak met 57 m² iets kleiner dan het gemiddelde van 64 m² in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. Dat is prima voor een dagelijkse forens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel voorzieningen en haltes in de buurt zijn.

Wat voor energielabel heeft deze woning en wat betekent dat?