Appartement te koop: Gerard Doustraat 53, Assen
KopenAssenAppartementenGerard Doustraat 53

Gerard Doustraat 53

Vredeveld Noord, Assen

€ 200.000
Buurt Vredeveld Noord, AssenBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Vredeveld Noord

Dit appartement aan de Gerard Doustraat 53 in Assen heeft een oppervlakte van 55 m² en een energielabel G. Het bouwjaar 1956 geeft de woning een klassieke uitstraling. De vraagprijs van €200.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze omvang, maar de ligging in een rustige buurt maakt het aantrekkelijk. Bekijk ook andere appartementen in Assen voor een vergelijking.

De buurt Vredeveld Noord

Vredeveld Noord is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 1.870 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien. De buurt Vredeveld Noord biedt een prettige leefomgeving met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn en Aldi, beide op vijf minuten lopen. Ook Jumbo is om de hoek. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Vrije School Assen en Kindcentrum Valkenhorst, die op loopafstand liggen. De gemeente Assen biedt verder alle nodige voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Plan Makelaars Assen en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 3.636
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte617m²
Bouwjaar1956
EnergielabelG
BuurtVredeveld Noord
WijkAssen-Oost
GemeenteAssen

Locatie

Gerard Doustraat 53, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Vredeveld Noord

Inwoners1.870
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vredeveld Noord

Woningvoorraad1.126
Gem. WOZ-waarde€ 220.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Bremstraat 9
635m
Aldi
Bremstraat 5
635m
Jumbo
Nijlandstraat 141
793m

Scholen

39 binnen 5 km

Vrije School Assen
Basisonderwijs · 172 leerlingen
532m
Kindcentrum Valkenhorst
Basisonderwijs · 171 leerlingen
642m
Drenthe College Terra
Voortgezet onderwijs · 689 leerlingen
642m

Veelgestelde vragen

Over Gerard Doustraat 53, Assen

Welk energielabel heeft Gerard Doustraat 53?

De woning aan Gerard Doustraat 53 in Assen heeft energielabel G.

Is €200.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €200.000 ligt onder het gemiddelde van €305.000 voor koopwoningen in de buurt, maar het appartement is met 55 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.514, wat voor dit appartement neerkomt op €3.636 per m². Dat is iets boven het gemiddelde, dus de prijs is aan de hoge kant voor de oppervlakte.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het laagste label en duidt op een slechte energiezuinigheid. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de buurt Vredeveld Noord qua veiligheid?

In de buurt zijn 89 misdrijven geregistreerd, wat neerkomt op een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen specifieke veiligheidsissues bekend uit de data.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft goede voorzieningen. Op loopafstand vind je supermarkten zoals Albert Heijn en Aldi (635 m), basisscholen zoals Vrije School Assen (532 m) en Kindcentrum Valkenhorst (642 m), en een treinstation op 600 m. Ook een park of plantsoen is op 200 m.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 55 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Met 55 m² is dit appartement 37% kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m². Het is daarmee een compacte woning, geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen. De gemiddelde verkochte woning in de buurt had een oppervlakte van 87 m².

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Vredeveld Noord is 105 dagen. Dat is iets meer dan drie maanden. Dit geeft aan dat woningen hier niet extreem snel gaan, maar ook niet lang blijven staan.

Plan Makelaars Assen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar