Appartement te koop: Gervenhof 64, Putten
Verkocht onder voorbehoud
KopenPuttenAppartementenGervenhof 64

Gervenhof 64

Putten-Centrum, Putten

€ 695.000
Buurt Putten-Centrum, PuttenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 13m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Putten

Dit appartement aan de Gervenhof 64 ligt midden in het centrum van Putten, waar je de gezelligheid van het dorp direct om de hoek hebt. Met 110 m² woonoppervlak is het een fijne, ruime woning, gebouwd in 2007. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste: er staat momenteel maar één ander appartement te koop in de buurt, en de gemiddelde verkoopprijs van appartementen in Putten-Centrum ligt rond de €818.000. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Putten.

De buurt Putten-Centrum

Putten-Centrum is een levendige dorpskern met een mix van winkels, horeca en voorzieningen. De buurt telt zo'n 1430 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is (575). Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens (420) en weinig gezinnen met kinderen (130). De sfeer is rustig en dorps, met alles wat je nodig hebt op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich. Meer weten? Lees over de buurt Putten-Centrum.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de PLUS, die letterlijk naast de deur zit op 13 meter. Ook de Boni (62 m) en Lidl (125 m) zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse basisscholen op loopafstand: Basisschool met de Bijbel De Fontein (twee straten verder, 315 m) en Basisschool De Korenbloem (348 m). Het station van Putten ligt op 2,5 km, dus tien minuten fietsen. De gemeente Putten biedt een fijne mix van dorpsrust en stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Het Geldersch Huys Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 6.318
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte1190m²
Bouwjaar2007
BuurtPutten-Centrum
WijkPutten
GemeentePutten

Locatie

Gervenhof 64, Putten

Buurt statistieken

Gegevens uit Putten-Centrum

Inwoners1.430
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Putten-Centrum

Woningvoorraad885
Gem. WOZ-waarde€ 384.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Gervenhof 4
13m
Boni
Dorpsstraat 85-87
62m
Lidl
Gervenhof 29
125m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Fontein
Basisonderwijs · 193 leerlingen
315m
Basisschool De Korenbloem
Basisonderwijs · 57 leerlingen
348m
Basisschool met de Bijbel Ichthus
Basisonderwijs · 128 leerlingen
606m

Veelgestelde vragen

Over Gervenhof 64, Putten

Is €695.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €695.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van appartementen in Putten-Centrum (€818.300) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €795.000. Het appartement is met 110 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 148 m². De prijs per m² is ongeveer €6.318, terwijl het gemiddelde in de buurt €5.372 per m² is. Dat is aan de hoge kant, maar de ligging in het centrum en het bouwjaar 2007 kunnen dat verklaren.

Hoe is de buurt Putten-Centrum om in te wonen?

Putten-Centrum is een levendige dorpskern met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt heeft een mix van winkels, restaurants en een park op 500 meter. Het is relatief rustig, met veel oudere inwoners en eenpersoonshuishoudens. De misdaadcijfers zijn met 119 incidenten per jaar redelijk laag voor een centrumgebied. Het is een fijne plek voor wie van dorps wonen met stedelijke gemakken houdt.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label D of lager. Omdat het appartement uit 2007 komt, is de kans groot dat het een relatief zuinig label heeft, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er voldoende supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De PLUS zit op 13 meter, Boni op 62 meter, Lidl op 125 meter, Dekamarkt op 203 meter en Albert Heijn op 483 meter. Je kunt dus altijd snel terecht voor je boodschappen.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Putten ligt op 2,5 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of een half uur lopen. Vanaf daar kun je naar Amersfoort en verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt voor kinderen?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Basisschool met de Bijbel De Fontein (315 m), Basisschool De Korenbloem (348 m), en Basisschool met de Bijbel Ichthus (606 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar school op 1,2 km afstand.