Woning te koop: Kerkstraat 32EN-32A, Putten
KopenPuttenPuttenPutten-CentrumKerkstraat 32EN-32A

Kerkstraat 32EN-32A

Putten-Centrum, Putten

€ 595.000
Buurt Putten-Centrum, PuttenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 286m²
93% groter dan gemiddeld in de buurt
Dekamarkt op 150m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in het hart van Putten

Deze hoekwoning aan de Kerkstraat heeft een woonoppervlak van 286 m², verdeeld over meerdere verdiepingen. Het energielabel A++ is uitzonderlijk zuinig, wat bijdraagt aan een laag energieverbruik. De woning uit 1950 is in de loop der jaren flink uitgebreid en gemoderniseerd. Met een vraagprijs van €595.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Putten.

Putten-Centrum: rustig en centraal

De buurt Putten-Centrum is een rustige woonwijk met veel voorzieningen op loopafstand. Van de 1.430 inwoners is een groot deel 65 jaar of ouder (575), maar er wonen ook gezinnen met kinderen (130 huishoudens). De buurt heeft een dorps karakter met een gemengde woningvoorraad: 34% eengezinswoningen en 52% koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijkse routine in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt (150 m) of Albert Heijn (187 m). Ook Lidl en Jumbo zitten om de hoek. Basisschool met de Bijbel De Fontein (317 m) en Gabriëlschool (532 m) zijn twee straten verder. De gemeente Putten biedt verder een treinstation op 2,5 km afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Het Geldersch Huys Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 2.080
Woonoppervlakte286m²
Perceeloppervlakte283m²
Bouwjaar1950
EnergielabelA++
BuurtPutten-Centrum
WijkPutten
GemeentePutten

Locatie

Kerkstraat 32EN-32A, Putten

Buurt statistieken

Gegevens uit Putten-Centrum

Inwoners1.430
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Putten-Centrum

Woningvoorraad885
Gem. WOZ-waarde€ 384.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Dekamarkt
Achterstraat 31
150m
Albert Heijn
Voorthuizerstraat 2
187m
Lidl
Gervenhof 29
241m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel De Fontein
Basisonderwijs · 193 leerlingen
317m
Gabriëlschool
Basisonderwijs · 269 leerlingen
532m
Basisschool De Korenbloem
Basisonderwijs · 57 leerlingen
647m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 32EN-32A, Putten

Welk energielabel heeft Kerkstraat 32EN-32A?

De woning aan Kerkstraat 32EN-32A in Putten heeft energielabel A++.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 is lager dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€818.300) en ook lager dan het gemiddelde koopaanbod (€795.000). De woning is met 286 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 148 m², wat de prijs per m² (€2.080) aanzienlijk lager maakt dan het gemiddelde van €5.372. Dit maakt de prijs marktconform tot scherp.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, maar geen enkel ander koopaanbod heeft label A+. Dit label zorgt voor lage energiekosten en een hoog wooncomfort.

Wat is de ligging van de woning in Putten?

De woning staat in Putten-Centrum, een rustige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 300 meter vind je supermarkten, basisscholen en een restaurant. Het treinstation ligt op 2,5 km afstand. De buurt heeft een dorps karakter met een mix van oudere en jongere bewoners.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool met de Bijbel De Fontein (317 m) en Gabriëlschool (532 m) zijn het dichtstbij. Ook Basisschool De Korenbloem (647 m) en Basisschool met de Bijbel Ichthus (751 m) zijn goed bereikbaar. Voortgezet onderwijs is op 1,2 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 119 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 63 dagen. Dit is een indicatie van de doorlooptijd; de woning staat nu te koop en de verkooptijd kan afwijken.

Het Geldersch Huys Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.