Appartement te koop: Goudsbloemstraat 65, Amsterdam
20 uur geleden ontdekt
KopenAmsterdamAppartementenGoudsbloemstraat 65

Goudsbloemstraat 65

Driehoekbuurt, Amsterdam

€ 825.000
Buurt Driehoekbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 199m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement in de Jordaan

Dit appartement aan de Goudsbloemstraat 65 in de Jordaan ademt de sfeer van een van de meest iconische wijken van Amsterdam. Met 86 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een historische buurt. De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan appartementen in Amsterdam.

De Driehoekbuurt

De buurt Driehoekbuurt is een levendige en dichtbevolkte wijk, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jonge en oudere bewoners. De omgevingsadressendichtheid is met 10.768 adressen per vierkante kilometer extreem hoog, wat typerend is voor de binnenstad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stedelijke, dynamische omgeving zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (199 meter) of de Albert Heijn op twee straten verder (306 meter). Kinderen kunnen naar de Theo Thijssenschool (489 meter) of de Burght (511 meter) voor basisonderwijs. Het treinstation ligt op 1,8 kilometer, dus tien minuten lopen. De buurt heeft veel restaurants op loopafstand (0,1 km) en een park op 0,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alice Bakker Makelaardij O.G. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 9.593
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte191m²
Bouwjaar1999
EnergielabelB
BuurtDriehoekbuurt
WijkJordaan
GemeenteAmsterdam

Locatie

Goudsbloemstraat 65, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehoekbuurt

Inwoners2.730
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehoekbuurt

Woningvoorraad1.896
Gem. WOZ-waarde€ 519.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen73%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Jumbo
Westerstraat 98-102
199m
Albert Heijn
Westerstraat 79
306m
Albert Heijn
Haarlemmerdijk 1
314m

Scholen

213 binnen 5 km

Vinse School
Voortgezet onderwijs · 388 leerlingen
348m
Theo Thijssenschool Amsterdam
Basisonderwijs · 388 leerlingen
489m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
511m

Veelgestelde vragen

Over Goudsbloemstraat 65, Amsterdam

Welk energielabel heeft Goudsbloemstraat 65?

De woning aan Goudsbloemstraat 65 in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €825.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €825.000 ligt boven de mediaan van €495.000 in de Driehoekbuurt, maar de gemiddelde prijs per vierkante meter is €10.787. Met 86 m² komt dat neer op €9.593 per m², wat iets onder het buurtgemiddelde ligt. De prijs is marktconform voor een appartement van deze grootte in de Jordaan.

Hoe is de buurt Driehoekbuurt om in te wonen?

De Driehoekbuurt is een zeer stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen, en de buurt heeft een hoog voorzieningenniveau. Het aantal misdrijven is met 137 relatief laag voor de binnenstad. De woningvoorraad bestaat vrijwel alleen uit appartementen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar geen extreem hoge stookkosten. Het label is gunstig voor een appartement uit 1999.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Voor basisonderwijs zijn er de Theo Thijssenschool (489 meter) en de Burght (511 meter). Voor voortgezet onderwijs zijn er Vinse School (348 meter) en Het Cartesius Lyceum (615 meter).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,8 kilometer afstand, wat ongeveer tien minuten lopen is. Dat is redelijk dichtbij voor een woning in de Jordaan.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de Driehoekbuurt stonden woningen gemiddeld 48 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt.

Alice Bakker Makelaardij O.G.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.