Appartement te koop: Grashof 95, Leidschendam
Verkocht onder voorbehoud

Grashof 95

Amstelwijk, Leidschendam-Voorburg

€ 347.500
Buurt Amstelwijk, LeidschendamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 471m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Amstelwijk

Dit appartement aan de Grashof in Leidschendam is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. Het is een woning uit 1986 met energielabel A, wat betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. Met 64 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. De vraagprijs van €347.500 is marktconform voor appartementen in Leidschendam-Voorburg.

De buurt Amstelwijk

Amstelwijk is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Ik woon hier al heel mijn leven lang en heb nooit echt last ervaren.' De buurt telt 540 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Het is een plek waar veel alleenstaanden en ouderen wonen, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt Amstelwijk heeft een dorps karakter, terwijl je toch dicht bij voorzieningen zit.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij Dirk, om de hoek op 5 minuten lopen. Ook Jumbo en PLUS zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is het 's Gravendreef College op twee straten verder, en de basisschool IKEC De Waterlelie is ook dichtbij. De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende parken en restaurants om van te genieten.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Togt Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 347.500
Prijs per m²€ 5.430
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte1965m²
Bouwjaar1986
EnergielabelA
BuurtAmstelwijk
WijkDe Heuvel / Amstelwijk
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Grashof 95, Leidschendam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Damian
07-12-2025
Iedereen verschilt maar leeft toch samen

Ik woon hier al heel mijn leven lang en heb nooit echt last ervaren

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstelwijk

Inwoners540
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstelwijk

Woningvoorraad317
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen33%
Huurwoningen67%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Dirk
Burgemeester Sweenslaan 15f
471m
Jumbo
Liguster 2
766m
PLUS
Prins Frederiklaan 185
883m

Scholen

33 binnen 5 km

's Gravendreef College Leidschendam
Voortgezet onderwijs · 291 leerlingen
153m
Veurs Lyceum
Voortgezet onderwijs · 730 leerlingen
297m
IKEC De Waterlelie
Basisonderwijs · 209 leerlingen
493m

Veelgestelde vragen

Over Grashof 95, Leidschendam

Welk energielabel heeft Grashof 95?

De woning aan Grashof 95 in Leidschendam heeft energielabel A.

Is €347.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €347.500 is marktconform voor een appartement van 64 m² met energielabel A in Amstelwijk. In de buurt is recent één appartement verkocht voor gemiddeld €325.000, maar dat had waarschijnlijk een lager energielabel. De prijs is aan de hoge kant, maar het energielabel A en de rustige ligging maken het aantrekkelijk.

Hoe is de buurt Amstelwijk om in te wonen?

Amstelwijk is een rustige, groene buurt met een mix van bewoners. Een bewoner zegt: 'Ik woon hier al heel mijn leven lang en heb nooit echt last ervaren.' De buurt heeft 540 inwoners, veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. Het is veilig (29 misdrijven in de buurt) en er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het 's Gravendreef College (voortgezet onderwijs) ligt op 153 meter, en de basisschool IKEC De Waterlelie op 493 meter. Ook Openbare Basisschool de Margriet en Kindcentrum Trampoline zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen energielabel A, dus dat is normaal voor deze wijk.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen 1 km zijn er vier supermarkten: Dirk (471 m), Jumbo (766 m), PLUS (883 m) en Aldi (917 m). Ook AH XL ligt op 1 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.