Appartement te koop: Groningsestraat 217, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenGroningsestraat 217

Groningsestraat 217

Belgisch Park, Den Haag

€ 600.000
Buurt Belgisch Park, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 375m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruim appartement in Belgisch Park

Dit appartement aan de Groningsestraat in het Belgisch Park is een rustige, groene plek in Den Haag. Met 116 m² woonoppervlak en energielabel A is het een zuinige woning. De vraagprijs van €600.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar past bij de kwaliteit. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

Belgisch Park: groen en gewaardeerd

Belgisch Park is een buurt met veel groen en een gemiddelde score van 8,89 uit twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied." Een ander noemt het "top" en waardeert de sfeer. De buurt telt ruim 8.300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Meer over de buurt Belgisch Park.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: de Stichting Kievietschool en de Bloemcampschool, beide op ongeveer vijf minuten lopen. Het strand en de duinen liggen vlakbij. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BELVEDERE MAKELAARS op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 5.172
Woonoppervlakte116m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
Buurt Belgisch Park
GemeenteDen Haag

Locatie

Groningsestraat 217, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Thorsten
17-01-2025
Buurt met veel voorzieningen en drukke zomers

Aardige mensen, nooit last van overlast, het is makkelijk bereikbaar met ov. naast de wijk zit een mooie natuurgebied.

9.1
egai
10-06-2024
top

lekker touristiche veel mooie dames in de zoner

Buurt statistieken

Gegevens uit Belgisch Park

Inwoners8.385
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Belgisch Park

Woningvoorraad4.144
Gem. WOZ-waarde€ 504.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen39%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Albert Heijn
Amsterdamsestraat 9
375m
Albert Heijn
Keizerstraat 342
1526m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
1550m

Scholen

2 binnen 5 km

Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
4796m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
4850m

Veelgestelde vragen

Over Groningsestraat 217, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Groningsestraat 217?

De woning aan Groningsestraat 217 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is €600.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €600.000 ligt iets boven de mediaanprijs van €495.000 in de buurt, maar onder de gemiddelde prijs van €643.284. Gezien het energielabel A en de ruime oppervlakte van 116 m² is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Belgisch Park?

Belgisch Park is een groene, rustige buurt met een hoge waardering van bewoners. Het heeft veel voorzieningen en is goed bereikbaar met het OV. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er is weinig overlast.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat zorgt voor lagere stookkosten en een beter wooncomfort.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: de Stichting Kievietschool en de Bloemcampschool, beide op ongeveer 5 minuten lopen. Ook is er voortgezet onderwijs op circa 1,1 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of fiets.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Belgisch Park stonden woningen gemiddeld 63 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek.

BELVEDERE MAKELAARS
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Belgisch Park

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGroningsestraat 217, 'S-Gravenhage
Bekijk