Appartement te huur: Grote Doornbos 5A, Breda
HurenBredaAppartementenGrote Doornbos 5A

Grote Doornbos 5A

Doornbos-Linie, Breda

€ 742 p.m.
Buurt Doornbos-Linie, BredaBekijk buurt
Sociale huur via woningcorporatie
Inschrijving en wachttijd zijn meestal vereist
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 139m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Breda-Noord

Dit appartement aan de Grote Doornbos 5A ligt in een rustige buurt, omringd door groen. Met 73 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een zuinige woning. De huurprijs van €742 is marktconform voor een appartementen in Breda van dit formaat.

Buurt Doornbos-Linie

De buurt Doornbos-Linie is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is opzich een prima buurt maar rondom de winkels is het soms onveilig." De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de SPAR express en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Islamitische Basisschool Okba Ibnoe Nafi of Kbs De Liniedoorn, beide twee straten verder. De gemeente Breda biedt verder volop uitgaans- en recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 742 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte615m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA+
BuurtDoornbos-Linie
WijkBreda noord
GemeenteBreda

Locatie

Grote Doornbos 5A, Breda

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Lieke
27-06-2024
Prima maar kan beter

Het is opzich een prima buurt maar rondom de winkels is het soms onveilig. Er staan soms figuren die meisjes iets te interessant vinden

Buurt statistieken

Gegevens uit Doornbos-Linie

Inwoners4.715
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Doornbos-Linie

Woningvoorraad2.306
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen35%
Huurwoningen65%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Jumbo
Baliendijk 20
139m
SPAR express
Nieuwe Kadijk 25
717m
Aldi
Teteringsedijk 130
826m

Scholen

65 binnen 5 km

Islamitische Basisschool Okba Ibnoe Nafi
Basisonderwijs · 341 leerlingen
157m
Kbs De Liniedoorn
Basisonderwijs · 100 leerlingen
213m
Curio praktijkschool Breda
Voortgezet onderwijs · 332 leerlingen
608m

Veelgestelde vragen

Over Grote Doornbos 5A, Breda

Welk energielabel heeft Grote Doornbos 5A?

De woning aan Grote Doornbos 5A in Breda heeft energielabel A+.

Is €742 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €742 ligt onder het gemiddelde van €883 voor huurwoningen in de buurt. Het appartement heeft 73 m² en energielabel A+, wat het een zuinige en relatief betaalbare optie maakt. De prijs per m² is ongeveer €10,16, terwijl het buurtgemiddelde €13,96 is.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Doornbos-Linie worden gemiddeld in 17 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, dus het is goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de sfeer in de buurt Doornbos-Linie?

De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen dichtbij. Een bewoner noemt het een prima buurt, maar geeft aan dat het rondom de winkels soms onveilig kan zijn. Er wonen veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Islamitische Basisschool Okba Ibnoe Nafi (157 m) en Kbs De Liniedoorn (213 m). Voor voortgezet onderwijs zijn Curio praktijkschool Breda en Newmancollege ook dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het treinstation ligt op 2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn ongetwijfeld bushaltes in de buurt, maar specifieke lijnen zijn niet vermeld.

Is energielabel A+ gunstig voor de stookkosten?

Ja, energielabel A+ betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

www.klikvoorwonen.nl
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk