Appartement te huur: Gruttersdijk 37D, Utrecht
HurenUtrechtAppartementenGruttersdijk 37D

Gruttersdijk 37D

Lauwerecht, Utrecht

€ 2.200 p.m.
Buurt Lauwerecht, UtrechtBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Jumbo op 248m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
52% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan de Gruttersdijk in Utrecht

Dit appartement aan de Gruttersdijk in Utrecht is een rustige plek in een levendige stad. De woning uit 1998 heeft een energielabel C en is met 67 m² een fijne basis. De huurprijs van €2.200 ligt 20% boven het buurtgemiddelde van €1.834, wat aan de hoge kant is. Bekijk ook andere appartementen in Utrecht.

Buurt Lauwerecht

De buurt Lauwerecht is een stedelijke wijk met veel jonge huishoudens en een hoge dichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt telt ruim 3.200 inwoners, waarvan de helft tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar Jumbo of Albert Heijn. Basisschool De Koekoek zit om de hoek, en ook Montessori Kind Centrum LEF is vlakbij. De gemeente Utrecht biedt verder tal van voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sjouke Jager Vastgoed BV en Jager Real Estate op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200 p.m.
Prijs per m²€ 33 p.m.
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtLauwerecht
WijkNoordoost
GemeenteUtrecht

Locatie

Gruttersdijk 37D, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Lauwerecht

Inwoners3.285
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Lauwerecht

Woningvoorraad1.692
Gem. WOZ-waarde€ 379.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

70 binnen 5 km

Jumbo
Merelstraat 46
248m
Albert Heijn
Oudenoord 1
268m
Albert Heijn
Voorstraat 38
519m

Scholen

131 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Koekoek
Basisonderwijs · 331 leerlingen
165m
Montessori Kind Centrum LEF
Basisonderwijs · 70 leerlingen
417m
Basisschool Dr. Bosschool
Basisonderwijs · 405 leerlingen
477m

Veelgestelde vragen

Over Gruttersdijk 37D, Utrecht

Welk energielabel heeft Gruttersdijk 37D?

De woning aan Gruttersdijk 37D in Utrecht heeft energielabel C.

Is de huurprijs van €2.200 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs van €2.200 ligt 20% boven het buurtgemiddelde van €1.834. Daarmee is deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Lauwerecht.

Wat is de gemiddelde huurprijs per vierkante meter in deze buurt?

In Lauwerecht is de gemiddelde huurprijs per vierkante meter €21,59. Voor dit appartement van 67 m² komt dat neer op €32,84 per m², wat boven het gemiddelde ligt.

Hoeveel huurwoningen zijn er beschikbaar in Lauwerecht?

Op dit moment staan er 3 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan deze er één is. De prijzen variëren van €1.159 tot €2.995.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jumbo en Albert Heijn zitten op 250 meter, en ook Aldi is binnen 600 meter te vinden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte fietsrit.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Basisonderwijs is dichtbij: Openbare Basisschool De Koekoek op 165 meter, Montessori Kind Centrum LEF op 417 meter en Basisschool Dr. Bosschool op 477 meter. Voortgezet onderwijs is op 900 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 153 misdrijven geregistreerd. Het aantal is niet uitgesplitst naar type, maar het geeft een indicatie van de veiligheidssituatie.

Sjouke Jager Vastgoed BV
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.