Appartement te koop: Haadstrjitte 2, Feanwâlden
KopenDantumadielAppartementenHaadstrjitte 2

Haadstrjitte 2

Feanwâlden, Dantumadiel

€ 725.000
Buurt Feanwâlden, FeanwâldenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 391m²
391m² woonoppervlakte
PLUS op 262m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in Feanwâlden

Dit royale appartement aan de Haadstrjitte 2 in Feanwâlden ademt karakter met zijn bouwjaar 1902. Met 391 m² woonoppervlak is er ruimte in overvloed. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en het aanbod van appartementen in Dantumadiel.

De buurt Feanwâlden

Feanwâlden is een dorp met zo'n 3500 inwoners, waar het rustig wonen is. De omgevingsadressendichtheid is laag (429), wat past bij een landelijke setting. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De bevolking is gemêleerd, met een flink aandeel 65-plussers (1005) en gezinnen. De buurt Feanwâlden biedt een mix van koop- en huurwoningen, met 59% koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 262 meter. Ook de basisscholen Dr Theun de Vriesskoalle (240 m) en CBS De Frissel (295 m) zijn vlakbij. Het treinstation is op 1,1 km afstand, goed te doen voor een treinreis. De gemeente Dantumadiel biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 0,8 km en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandsma Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 1.854
Woonoppervlakte391m²
Perceeloppervlakte4575m²
Bouwjaar1902
EnergielabelF
BuurtFeanwâlden
WijkZuid
GemeenteDantumadiel

Locatie

Haadstrjitte 2, Feanwâlden

Buurt statistieken

Gegevens uit Feanwâlden

Inwoners3.510
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Lijsterstraat 25
262m
Aldi
Ljurkstrjitte 43
3540m
PLUS
Leeuwerikstraat 63
3588m

Scholen

18 binnen 5 km

Dr Theun de Vriesskoalle
Basisonderwijs · 214 leerlingen
240m
CBS De Frissel
Basisonderwijs · 79 leerlingen
295m
Basisskoalle De Klimstien
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1862m

Veelgestelde vragen

Over Haadstrjitte 2, Feanwâlden

Welk energielabel heeft Haadstrjitte 2?

De woning aan Haadstrjitte 2 in Feanwâlden heeft energielabel F.

Is €725.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €725.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Feanwâlden, maar het woonoppervlak van 391 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Het energielabel F kan hogere stookkosten betekenen, wat de prijs beïnvloedt. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar om direct te vergelijken.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe is het openbaar vervoer in Feanwâlden?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand van de woning, dus je kunt lopend of met de fiets naar het station. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar het station biedt verbindingen naar omliggende steden.