Appartement te huur: Haarlemmerweg 1008, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenHaarlemmerweg 1008

Haarlemmerweg 1008

Woon- en Groengebied Sloterdijk, Amsterdam

€ 1.854 p.m.
Buurt Woon- en Groengebied Sloterdijk, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 330m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een groene Amsterdamse buurt

Dit appartement aan de Haarlemmerweg is in 2023 opgeleverd en heeft energielabel A++, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 59 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De huurprijs van €1.854 ligt 17% onder het buurtgemiddelde van €2.234, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Woon- en Groengebied Sloterdijk

De buurt Woon- en Groengebied Sloterdijk is een rustige, groene wijk met veel nieuwbouw. Van de 320 woningen is 11% eengezinswoning en 29% koop. De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar (825 van de 1075 inwoners). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar. Lees meer over de buurt Woon- en Groengebied Sloterdijk.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn om de hoek (330 meter) of Lidl twee straten verder (491 meter). In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals IKC de Boomgaard (253 meter) en De Zijderoute (408 meter). Het dichtstbijzijnde park is op loopafstand (300 meter). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.854 p.m.
Prijs per m²€ 31 p.m.
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte3443m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA++
BuurtWoon- en Groengebied Sloterdijk
WijkSloterdijk-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Haarlemmerweg 1008, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Woon- en Groengebied Sloterdijk

Inwoners1.075
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Woon- en Groengebied Sloterdijk

Woningvoorraad320
Gem. WOZ-waarde€ 573.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

120 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwpoortstraat 100H
330m
Albert Heijn
Bos en Lommerweg 117
446m
Lidl
Sara Burgerhartstraat 80
491m

Scholen

164 binnen 5 km

IKC de Boomgaard
Basisonderwijs · 412 leerlingen
253m
De Zijderoute
Basisonderwijs · 95 leerlingen
408m
OBS Multatuli
Basisonderwijs · 202 leerlingen
428m

Veelgestelde vragen

Over Haarlemmerweg 1008, Amsterdam

Welk energielabel heeft Haarlemmerweg 1008?

De woning aan Haarlemmerweg 1008 in Amsterdam heeft energielabel A++.

Is €1.854 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.854 ligt 17% onder het gemiddelde van €2.234 in de buurt. Daarmee is deze woning scherp geprijsd voor een nieuwbouwappartement met energielabel A++.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Woon- en Groengebied Sloterdijk worden gemiddeld in 12 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is.

Wat is de buurt Woon- en Groengebied Sloterdijk voor een wijk?

Het is een rustige, groene buurt met veel nieuwbouw. De meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar Amsterdam-centrum is goed bereikbaar.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn zit op 330 meter en Lidl op 491 meter. Ook zijn er andere supermarkten op loopafstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation is op 2,2 kilometer afstand.

Is er groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen is op 300 meter afstand.

Verhuurtbeter.nl
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Verhuurtbeter.nl
funda.nl
Bekijk
Verhuurtbeter.nl
pararius.nl
Bekijk