Appartement te koop: Hereweg 97-31, Groningen
KopenGroningenAppartementenHereweg 97-31

Hereweg 97-31

Sterrebosbuurt, Groningen

€ 320.000
Buurt Sterrebosbuurt, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Hereweg in Groningen is een mooi voorbeeld van eigentijds wonen. Het is gebouwd in 2018 en heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met een prijs van €320.000 is dit aanbod scherp geprijsd, zeker in vergelijking met andere appartementen in Groningen.

De Sterrebosbuurt: rustig en groen

De Sterrebosbuurt is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Rustig". De buurt telt 860 inwoners en heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn koopwoningen en de buurt is zeer stedelijk, met veel voorzieningen op loopafstand. Bekijk de buurt Sterrebosbuurt voor meer informatie.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi op 6 minuten lopen, of de PLUS op 7 minuten. Ook Albert Heijn is dichtbij. In de buurt zijn meerdere scholen, zoals het Gomarus College op 5 minuten lopen en het Parcival College op 6 minuten. Het station is op 15 minuten lopen. De gemeente Groningen biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Mijn Makelaar Westerkwartier.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 4.638
Woonoppervlakte69m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
GemeenteGroningen

Locatie

Hereweg 97-31, Groningen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.9
V
08-11-2025
Mooi buurtje

Rustig

Buurt statistieken

Gegevens uit Sterrebosbuurt

Inwoners860
Mannen66%
Vrouwen34%

Woningmarkt

Gegevens uit Sterrebosbuurt

Woningvoorraad263
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Aldi
Hoornsediep 147-153
648m
PLUS
Vechtstraat 131
662m
Albert Heijn
Helperplein 4
716m

Scholen

70 binnen 5 km

Gomarus College Onderbouw havo/vwo
Voortgezet onderwijs · 409 leerlingen
477m
Gomarus College Vondelpad 2
Voortgezet onderwijs · 633 leerlingen
480m
Gomarus College bovenbouw havo / vwo
Voortgezet onderwijs · 635 leerlingen
532m

Veelgestelde vragen

Over Hereweg 97-31, Groningen

Welk energielabel heeft Hereweg 97-31?

De woning aan Hereweg 97-31 in Groningen heeft energielabel A.

Is €320.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een appartement van 69 m² met energielabel A en bouwjaar 2018 in de Sterrebosbuurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt hoger, maar dat betreft vooral eengezinswoningen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen.

Wat is de sfeer in de Sterrebosbuurt?

De buurt wordt omschreven als rustig, met veel groen. Het is een stedelijke omgeving met een mix van bewoners, van gezinnen tot ouderen. De enige review geeft een 8,88 voor de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand, zoals het Gomarus College (op 5 minuten) en het Parcival College (op 6 minuten). Ook zijn er basisscholen in de omgeving.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A?

Energielabel A betekent dat het appartement zeer zuinig is. De exacte maandlasten hangen af van je verbruik, maar je kunt rekenen op lage stookkosten.

Is er een park of groengebied in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 5 minuten lopen. De buurt heeft een groen karakter.

Mijn Makelaar Westerkwartier
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Mijn Makelaar Westerkwartier
huispedia.nl
Bekijk
Mijn Makelaar Westerkwartier
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Helpman en omgeving

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHereweg 97-31, Groningen
Bekijk