Appartement te koop: Hertspieghelweg 26H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenHertspieghelweg 26H

Hertspieghelweg 26H

Bosleeuw, Amsterdam

€ 599.000
Buurt Bosleeuw, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 278m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Hertspieghelweg 26H: een appartement in Amsterdam-West

Dit appartement aan de Hertspieghelweg in Amsterdam-West heeft een oppervlakte van 46 m² en is gebouwd in 1950. De woning ligt in een rustige straat, op loopafstand van winkels en groen. Met een vraagprijs van €599.000 is de prijs aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Bosleeuw

Bosleeuw is een stedelijke buurt in Amsterdam-West met ruim 5.600 inwoners. De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat typerend is voor de buurt Bosleeuw.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 278 meter, of bij Dirk op 428 meter. Ook Lidl is op loopafstand (574 meter). In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals De Zijderoute (177 meter) en Tijl Uilenspiegelschool (383 meter). Het gebied is goed voorzien van parken en restaurants, allemaal op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 13.022
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte2511m²
Bouwjaar1950
BuurtBosleeuw
WijkLandlust
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hertspieghelweg 26H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosleeuw

Inwoners5.635
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Bosleeuw

Woningvoorraad2.747
Gem. WOZ-waarde€ 421.000
Koopwoningen28%
Huurwoningen72%

Supermarkten

130 binnen 5 km

Albert Heijn
Bos en Lommerweg 117
278m
Albert Heijn
Gulden Winckelplantsoen 5
418m
Dirk
Bos en Lommerplein 1
428m

Scholen

168 binnen 5 km

De Zijderoute
Basisonderwijs · 95 leerlingen
177m
Tijl Uilenspiegelschool
Basisonderwijs · 293 leerlingen
383m
OBS Multatuli
Basisonderwijs · 202 leerlingen
398m

Veelgestelde vragen

Over Hertspieghelweg 26H, Amsterdam

Is de prijs van €599.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €599.000 ligt 38% boven het buurtgemiddelde van €433.929. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €464.702, wat lager is dan de vraagprijs. Het appartement is met 46 m² kleiner dan het gemiddelde (58 m²), maar de prijs per m² (€13.022) is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €7.499. Dit maakt de woning aan de dure kant.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,6 km afstand.

Wat voor type woning is dit en wat is de staat?

Het is een appartement uit 1950 met een oppervlakte van 46 m². Het bouwjaar is 1950, wat betekent dat het gebouw ouder is.

Zijn er veel koopwoningen in de buurt?

In Bosleeuw is 28% van de woningen koop, de rest is huur. Er staan momenteel 14 koopwoningen te koop in de buurt, met prijzen variërend van €340.000 tot €595.000. De gemiddelde verkooptijd is 40 dagen.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 384 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de totale criminaliteit, maar zonder context van het aantal inwoners of landelijke gemiddelden is het lastig te duiden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Zijderoute (177 m), Tijl Uilenspiegelschool (383 m) en OBS Multatuli (398 m). De dichtstbijzijnde middelbare school ligt op 1,8 km.

Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West
vandesteege.nl
Bekijk
Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West
huispedia.nl
Bekijk
Van de Steege Makelaarsgroep Amsterdam-West
funda.nl
Bekijk