Appartement te huur: Heyendaalseweg 298B, Nijmegen
HurenNijmegenAppartementenHeyendaalseweg 298B

Heyendaalseweg 298B

Brakkenstein, Nijmegen

€ 2.014 p.m.
Buurt Brakkenstein, NijmegenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 420m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en natuur op loopafstand

Dit lichte appartement aan de Heyendaalseweg in Nijmegen biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid. Met 98 m² woonoppervlak, energielabel A en bouwjaar 2016 is het een comfortabele, duurzame woning. De huurprijs van € 2.014 is marktconform voor een appartement van deze kwaliteit. Bekijk ook andere appartementen in Nijmegen.

Brakkenstein: groen en kindvriendelijk

Brakkenstein is een rustige, groene buurt waar bewoners graag wonen. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, in de buurt van natuur en de binnenstad." Een ander noemt het "een fijne, groene wijk" met kindvriendelijke straten, speeltuinen en goede scholen. De buurt scoort gemiddeld een 9,0 uit 5 beoordelingen. Het is een gemengde wijk met veel 65-plussers en gezinnen. Meer weten? Lees over de buurt Brakkenstein.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die naast de deur zit. Ook de SPAR is om de hoek. Basisschool Brakkenstein vind je twee straten verder. De binnenstad en het park zijn vlakbij. De gemeente Nijmegen biedt een fijne mix van stedelijk leven en groen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars aangeboden, waaronder Van Breukelen Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.014 p.m.
Prijs per m²€ 21 p.m.
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte6265m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA
BuurtBrakkenstein
WijkNijmegen-Zuid
GemeenteNijmegen

Locatie

Heyendaalseweg 298B, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 5 bewoners

8.3
Eelco Rosenberg
24-02-2026
Rustige buurt

Rustige buurt, in de buurt van natuur en de binnenstad

8.8
Wiep
07-07-2025
Hele fijne omgeving.

Brakkenstein is een fijne, groene wijk in Nijmegen die veel te bieden heeft. De buurt is kindvriendelijk met rustige straten, speeltuinen en goede scholen. Voorzieningen zoals winkels, een supermarkt en medische zorg zijn dichtbij. De wijk is schoon, ruim opgezet en grenst aan mooie natuur zoals Park Brakkenstein, de Botanische Tuin en Heumensoord. Ook de bereikbaarheid is uitstekend, met goede busverbindingen door lijn 14 en de bussen die door het universiteitsterrein rijden. Brakkenstein combineert rust, ruimte en gemak op een ideale manier.

9.4
Diana
27-09-2024
Top

Goed!

9.6
Diana
13-09-2024
Top

Goed

9.1
Madelon
28-06-2024
Top buurt

Ik ben hier 2 jaar geleden heen verhuist en voel me hier heel gelukkig. Perfecte locatie. 15 min van de stad vandaan fietsen, bos zowat in je achtertuin, veel sport verenigingen om de hoek. Supermarkten dichtbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Brakkenstein

Inwoners4.070
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Brakkenstein

Woningvoorraad1.843
Gem. WOZ-waarde€ 438.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Aldi
Kanunnik Mijllinckstraat 7
420m
SPAR
Erasmusplein 1
756m
Jumbo
Sint Jacobslaan 500
1334m

Scholen

67 binnen 5 km

Basisschool Brakkenstein
Basisonderwijs · 249 leerlingen
132m
St Tarcisiusschool
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
174m
Hidaya, basisschool op islamitische grondslag
Basisonderwijs · 322 leerlingen
1125m

Veelgestelde vragen

Over Heyendaalseweg 298B, Nijmegen

Welk energielabel heeft Heyendaalseweg 298B?

De woning aan Heyendaalseweg 298B in Nijmegen heeft energielabel A.

Is € 2.014 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van € 2.014 is marktconform voor een appartement van 98 m² met energielabel A in Brakkenstein. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is € 20,55, wat overeenkomt met deze woning.

Hoe is de buurt Brakkenstein om in te wonen?

Brakkenstein wordt door bewoners beoordeeld met een 9,0. Ze noemen het rustig, groen en kindvriendelijk, met goede scholen en voorzieningen dichtbij. De buurt grenst aan parken en natuur, en de binnenstad is makkelijk bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat zorgt voor lagere stookkosten en een beter milieu.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de Aldi zit op 420 meter, om de hoek dus. Ook de SPAR is op loopafstand (756 meter). Voor een grotere keuze kun je naar de Jumbo of AH XL, op ongeveer een kwartier lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation Nijmegen Heyendaal ligt op 1,7 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de bus.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 98 m² en drie kamers is het appartement ruim genoeg voor een klein gezin. De buurt is kindvriendelijk met speeltuinen en basisscholen op loopafstand.

Van Breukelen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.