Appartement te koop: Hilversumsestraat 115, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenHilversumsestraat 115

Hilversumsestraat 115

Rustenburg, Den Haag

€ 375.000
Buurt Rustenburg, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 160m²
113% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 494m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een levendige Haagse buurt

Dit appartement aan de Hilversumsestraat 115 in Den Haag is met 160 m² flink groter dan wat je doorgaans in de buurt ziet. Het is een woning uit 1927 met energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is maar niet top. De vraagprijs van €375.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag, maar dat past bij de royale oppervlakte.

Rustenburg: een buurt met twee gezichten

De buurt Rustenburg is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Op basis van vijf beoordelingen geven bewoners een 6,78. Een bewoner zegt: "De flat waarin ik woon is fijn om in te wonen, richting de Apeldoornselaan/Dierenselaan gaat het wel hard achteruit." Een ander noemt "grote zorg over toenemende criminaliteit en diefstal." De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en is zeer stedelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen kun je om de hoek terecht bij Albert Heijn (op 5 minuten lopen) en Jumbo (ook op loopafstand). Basisscholen zijn er ook dichtbij, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla op een paar minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder veel voorzieningen, zoals een park op loopafstand en een treinstation op 3,4 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Borgdorff Makelaars Wateringen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 2.344
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte281m²
Bouwjaar1927
EnergielabelC
BuurtRustenburg
WijkRustenburg en Oostbroek
GemeenteDen Haag

Locatie

Hilversumsestraat 115, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 5 bewoners

7.1
Erik Molenaar
06-10-2025
Fijne buurt

De flat waarin ik woon is fijn om in te wonen, richting de Apeldoornselaan/Dierenselaan gaat het wel hard achteruit. Naast en achterde flat is al verschillende keren brand gesticht, geeft zeker bij de oudere bewoners een onprettig gevoel. Zuiderpark is relatief dichtbij maar daar hangen veel jongeren rond dus daar komt men niet graag meer. Richting de wijk Leyenburg is het prima dus gaan de wandelingen ook die kant op en worden daar de boodschappen gedaan. Al met al redelijk prettig wonen al zijn er door hangjongeren wel wat puntjes van aandacht. Hopelijk kan daar eens naar gekeken worden, camera's mogen niet i.v.m. privacy maar daardoor zijn de hangjongeren die brandjes stichten nog buiten beeld helaas. De flat wordt door een schoonmaakbedrijf schoonmaakbedrijf gehouden, jammer dat sommige bewoners het niet zo nauw nemen met de hygiëne. De bereikbaarheid is prima met tram 4 en 6 voor de deur. Winkelcentrum op loopafstand dus dat is ook prima. Dus als het niet verder achteruit gaat is het hier prima wonen.

5.1
Yasmin Verbeek
11-02-2025
Grote zorg over toenemende criminaliteit en diefstal

n zouden ons graag willen inzetten voor verbeteringen. Criminaliteit Onze grootste zorg is de criminaliteit. Er is al drie keer ingebroken in de werkbus van mijn man. Eén keer is er gelukkig niets meegenomen, maar de andere twee keren is er voor duizenden euro’s aan gereedschap gestolen. Daarnaast is onze bakfiets gestolen en is het schermpje van onze elektrische fiets meegenomen. Voor een jong gezin heeft dit een enorme impact. Veiligheid Wij wonen boven het café/avondclub waar enkele weken geleden een explosief op de ramen is geplaatst. Dit was een schokkende gebeurtenis die onze gevoelens van onveiligheid in de wijk verder versterkt. Overige problemen in de wijk Daarnaast ervaren wij veel overlast door hondenpoep. Het is bijna een wonder als wij of onze kinderen niet in een hoop stappen wanneer we de auto instappen. Ook de verwaarloosde boten langs de kant van de kade vormen een probleem. Ze lijken een magneet voor zwervende personen, en regelmatig hoor ik verdachte geluiden uit de boten wanneer ik ’s avonds iets uit de auto moet pakken.

7.3
Jayden
23-12-2024
prima

Het is veilig maar best wel ver van de stad. Ov is altijd traag en valt uit. Daarnaast is er geen natuur en is mijn buurt enorm luid

6.6
sam
05-11-2023
Veel aan de hand dn voel me niet veilig

de buurt is druk. Ook snachts. Veel buitenlanders en erg roemoerig.

7.8
Kelly
22-10-2023
Gezellig, veel gezinnen

Onze buurt is een ratje toe van verschillende culturen, tot nu toe voelen wij ons hier erg op onze plek, houden we elkaar een beetje in de gaten en wonen wij met veel plezier in onze straat. Enigste nadeel is echt de parkeer gelegenheid, echt een drama

Buurt statistieken

Gegevens uit Rustenburg

Inwoners6.140
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Rustenburg

Woningvoorraad2.964
Gem. WOZ-waarde€ 244.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

83 binnen 5 km

Albert Heijn
Escamplaan 281
494m
Jumbo
Volendamlaan 670
526m
Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
527m

Scholen

3 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4439m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
4772m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4844m

Veelgestelde vragen

Over Hilversumsestraat 115, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Hilversumsestraat 115?

De woning aan Hilversumsestraat 115 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de prijs van €375.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 23% boven het buurtgemiddelde van €304.647, maar de woning is met 160 m² ook 113% groter dan het gemiddelde van 75 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.115, dus voor deze oppervlakte zou dat uitkomen op €658.400. De vraagprijs is dus relatief laag per m², maar hoog in absolute zin.

Hoe veilig is de buurt Rustenburg?

Bewoners geven de buurt een 6,78 en noemen zowel positieve als negatieve punten. Er zijn meldingen van brandstichting en inbraken, maar ook wordt de bereikbaarheid en het winkelcentrum gewaardeerd. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 252, wat relatief hoog is voor een wijk met 6.140 inwoners.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal geïsoleerd. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn. In de buurt heeft 17,6% van de koopwoningen label A, 5,9% label B en 11,8% label C. De meeste woningen (64,7%) hebben een lager label.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (494 m) en Jumbo (526 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals WSKO Basisschool De Hofvilla (op 5 minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, gemiddeld 1,3 km.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,4 km afstand, dus dat is niet heel dichtbij. Wel zijn er tramlijnen in de buurt, zoals tram 4 en 6, die voor de deur stoppen volgens een bewoner. De bereikbaarheid wordt over het algemeen als prima beoordeeld.

Wat voor type woning is dit en uit welk jaar?

Het is een appartement uit 1927, met een woonoppervlak van 160 m². Het bouwjaar betekent dat het een oudere woning is, maar met energielabel C is het redelijk gemoderniseerd. In de buurt zijn alle koopwoningen van vóór 1945.