Appartement te koop: Hoofdstraat 1G, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkAppartementenHoofdstraat 1G

Hoofdstraat 1G

Kern Zee, Noordwijk

€ 489.000
Buurt Kern Zee, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 245m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Appartement in de Zeestraat

Dit appartement aan de Hoofdstraat in Noordwijk aan Zee ademt de relaxte sfeer van de kust. Met 77 m² woonoppervlak is het ruim, zeker vergeleken met andere appartementen in Noordwijk. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €489.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ligging en het formaat.

Buurt Kern Zee

De buurt Kern Zee is een levendige wijk vlak achter de duinen. Het is er gemengd: veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen en ouderen. De sfeer is informeel en zomers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomen zien. De buurt heeft een hoge bebouwingsdichtheid, wat past bij een kustplaats.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Vomar, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is Lidl op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar basisschool De Regenboog of De Avonturier, beide op loopafstand. Het strand is twee straten verder. De gemeente Noordwijk heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Bruin Makelaardij Noordwijk op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 6.351
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte2202m²
Bouwjaar2001
EnergielabelB
BuurtKern Zee
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Hoofdstraat 1G, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zee

Inwoners890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Zee

Woningvoorraad538
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
245m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1059m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1202m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2793m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3676m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3691m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 1G, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 1G?

De woning aan Hoofdstraat 1G in Noordwijk (Zh) heeft energielabel B.

Is €489.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€387.000) en ook boven de maximale vraagprijs van andere beschikbare woningen (€449.000). Wel is dit appartement met 77 m² groter dan het buurtgemiddelde van 53 m². De verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €567.429 weg, dus de prijs is marktconform voor de grootte en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Noordwijk aan Zee, vlak bij winkels en strand. Het treinstation is op 6 km afstand, dus voor OV ben je aangewezen op de bus. De auto is handig voor verder weg. Parkeren in de buurt kan een uitdaging zijn, maar er zijn parkeergarages in de omgeving.