Appartement te koop: Hoofdstraat 3H, Noordwijk (Zh)
2 uur geleden ontdekt
KopenNoordwijkAppartementenHoofdstraat 3H

Hoofdstraat 3H

Kern Zee, Noordwijk

€ 469.000
Buurt Kern Zee, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vomar op 238m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement met energielabel A in Noordwijk

Dit appartement aan de Hoofdstraat in Noordwijk heeft een woonoppervlak van 77 m², flink ruimer dan het buurtgemiddelde. Het bouwjaar 2001 en energielabel A betekenen een lage energierekening. Met een vraagprijs van €469.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Noordwijk.

Buurt Kern Zee: rustig en dicht bij zee

De buurt Kern Zee is een rustige wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is 1573, wat wijst op een stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om de nabijheid van het strand en de duinen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die naast de deur zit. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Regenboog en de Andreas-school zijn twee straten verder, en voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Teylingen College Leeuwenhorst, tien minuten fietsen. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op een steenworp afstand en een park om de hoek.

Aangeboden via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Bruin Makelaardij Noordwijk op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 6.091
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte2202m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtKern Zee
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Hoofdstraat 3H, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zee

Inwoners890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Zee

Woningvoorraad538
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
238m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1065m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1206m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2800m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3681m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3696m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 3H, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Hoofdstraat 3H?

De woning aan Hoofdstraat 3H in Noordwijk (Zh) heeft energielabel A.

Is €469.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €469.000 ligt boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€387.000) en ook boven de maximale prijs van recente verkopen (€449.000). Wel is het appartement met 77 m² 45% groter dan het buurtgemiddelde van 53 m², en heeft het energielabel A. De prijs per m² is ongeveer €6.090, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €7.268 per m².

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Noordwijk aan Zee, vlak bij het strand. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1573, wat duidt op een stedelijke omgeving met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben de meeste woningen label B of C, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Regenboog (ongeveer 3,9 km) en Basisschool De Avonturier (4 km). Voor voortgezet onderwijs kun je naar Teylingen College Leeuwenhorst (2,8 km) of Teylingen College - KTS (3,7 km).

Hoe veilig is de buurt Kern Zee?

In de buurt zijn in totaal 182 misdrijven geregistreerd. Het aantal inwoners is 890, dus het aantal misdrijven per inwoner is relatief hoog.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 103 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt kan per type woning verschillen.

De Bruin Makelaardij Noordwijk
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.