Appartement te koop: Industriestraat 208, Delft
KopenDelftAppartementenIndustriestraat 208

Industriestraat 208

Bedrijventerrein Voorhof, Delft

€ 480.000
Buurt Bedrijventerrein Voorhof, DelftBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Aldi op 202m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Delft

Dit appartement uit 2022 straalt nieuwbouw uit, met energielabel A++ en een moderne indeling. Het is een van de weinige koopappartementen in de buurt. Met een vraagprijs van €480.000 is dit aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Delft.

Buurt Bedrijventerrein Voorhof

De buurt Bedrijventerrein Voorhof is een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens en jonge bewoners. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige wijk zien met een hoge bevolkingsdichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (200 m) of de Jumbo twee straten verder (300 m). Basisscholen zoals de Parkschool (465 m) en de Delftse Montessorischool (537 m) zijn op loopafstand. De gemeente Delft biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 480.000
Prijs per m²€ 6.957
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte2409m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA++
BuurtBedrijventerrein Voorhof
WijkVoorhof
GemeenteDelft

Locatie

Industriestraat 208, Delft

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Voorhof

Inwoners770
Mannen56%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bedrijventerrein Voorhof

Woningvoorraad428
Gem. WOZ-waarde€ 291.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Aldi
Papsouwselaan 1
202m
Jumbo
Troelstralaan 9
313m
Dirk
Troelstralaan 77-85
513m

Scholen

53 binnen 5 km

Christelijk Lyceum Delft, locatie sc Delfland BEROEPSGERICHTE LEERWEGEN (VMBO-KBL/BBL)
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
383m
Scholencombinatie Delfland (Grotius)
Voortgezet onderwijs · 258 leerlingen
401m
PrO Grotius
Voortgezet onderwijs · 202 leerlingen
451m

Veelgestelde vragen

Over Industriestraat 208, Delft

Welk energielabel heeft Industriestraat 208?

De woning aan Industriestraat 208 in Delft heeft energielabel A++.

Is de prijs van €480.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in Bedrijventerrein Voorhof is €280.448, maar dat is inclusief kleinere woningen. De mediaanprijs ligt op €136.371. Dit appartement is met 69 m² en energielabel A++ een uitzondering in de buurt. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €547.895 weg, dus de prijs is niet extreem hoog voor een nieuwbouwappartement.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is Delft Centraal goed bereikbaar.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

De buurt bestaat voor 86% uit meergezinswoningen en slechts 14% eengezinswoningen. Van de woningen is 31% koop en 69% huur. Alle woningen in de buurt zijn na 2010 gebouwd, dus de hele wijk is relatief nieuw.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Aldi op 200 m, Jumbo op 313 m, Dirk op 513 m. Ook zijn er scholen zoals het Christelijk Lyceum Delft (383 m) en de Parkschool (465 m). Een huisartsenpraktijk zit op 600 m en een park op 600 m.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 53 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De hoge stedelijkheidsgraad (1) betekent wel dat er meer reuring is dan in een rustige buitenwijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de hele buurt hebben alle woningen label A+, dus nieuwbouwstandaard.

Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Van Silfhout & Hogetoorn Wereldmakelaars