Appartement te koop: Jaersveltstraat 14A, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenJaersveltstraat 14A

Jaersveltstraat 14A

Oud Charlois, Rotterdam

€ 259.000
Buurt Oud Charlois, RotterdamBekijk buurt
MCD op 213m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Oud Charlois

Dit appartement aan de Jaersveltstraat 14A in Rotterdam heeft een oppervlakte van 99 m² en een energielabel C. Het bouwjaar 1939 geeft de woning een klassieke uitstraling. Met een vraagprijs van €259.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

De buurt Oud Charlois

Oud Charlois is een levendige wijk met ruim 14.000 inwoners. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9, wat wijst op veel eenpersoonshuishoudens. Bewoners geven de buurt een 6,91. Een bewoner zegt: "Top buurt" (score 8,75). Een ander noemt het "Ghetto" en wijst op overlast. Op basis van zes beoordelingen is het beeld gemengd. De buurt Oud Charlois kent een mix van koop- en huurwoningen.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je basisschool Obs Charlois (104 m) en kinderdagverblijf (0,4 km). Voor de boodschappen is MCD op twee straten verder (213 m). Ook Aldi en PLUS zijn op loopafstand (873 m en 941 m). De gemeente Rotterdam biedt verder tal van voorzieningen.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Herk Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 259.000
Prijs per m²€ 2.616
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1939
EnergielabelC
BuurtOud Charlois
WijkCharlois
GemeenteRotterdam

Locatie

Jaersveltstraat 14A, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 6 bewoners

5.6
CC
28-12-2025
Ghetto

Veel junkies en psychiatrische mensen. Veel geschreeuw. Veel vuilnis. Slecht onderhouden. Positief: tramverbinding

4.4
Janny leeflang
14-10-2025
Arme charlois

Het is niet charlois meer Ben verschillende keren al lastig gevallen Zelf al een keer achterna gelopen zo getinte met mondkapje terwijl die allang niet gedragen word Dan voel je je als vrouw heel klein School loop achter omdat teveel kinderen geen Nederlands spreken waaronder onze kinderen de dupe zijn Sins de flat gerenoveerd is alles achteruit gegaan Nederlanders kan je nu op 1 hand telkens was vroeger anders Maken er een zooitje van en om de flat Staan regelmatig van die ballonnen gasflessen achter de lift 30 ofzo Bereikbaarheid is goed enige positieve heb er geen woorden voor,maar word toch niks aan gedaan

8.8
Christian corné Roelofsen
31-03-2025
Gezellig

Top buurt

6.9
Bewoner
25-02-2025
Gedag zeggen

Wij wonen op een fijne trap met leuk buren. Op straat zeggen de meeste mensen gedag en dat was in het dorp waar wij woonden wel anders. Omdat dit een hecht buurtje is is het juist leuk en fijn dat men op elkaar let. De slager/supermarkt om de hoek is helaas weg dus lopen we naar de MCD. Prima te doen. Ook OV is op loopafstand. Wel is het jammer dat er af en toe huisraden buiten staan en dat bij overvolle containers het vuil ernaast wordt gezet. Dat is waarom de hygiëne die bij ons wat minder scoort.

7.6
Astrid
15-12-2024
Charlois vol avontuur.

We hebben hier nare dingen gezien en meegemaakt. Steeds meer oud Rotterdammers gaan dood en daar komen nieuwkomers voor terug, nieuwkomers allerlei. De buurt ligt vol plastic en afval in de grasveldje en mensen gooien poepluiers van balkon soms de haven in. Pijnlijk om te zien maar Gemeenten Rotterdam houdt het redelijk goed bij er mogen weleer prikkers langskomen.

8.3
A
29-06-2024
Fijne buurt

Naar mijn mening en ervaring vind ik oud Charlois een fijne en rustige buurt. Het voelt als een dorp in een stad. Met veel groen, speelplekken. Centraal gelegen met 10 min ben je in het centrum/ Zuidplein/ Feijenoord. Ik zou niet meer in een andere buurt willen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Charlois

Inwoners14.120
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud Charlois

Woningvoorraad6.934
Gem. WOZ-waarde€ 220.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

82 binnen 5 km

MCD
Wolphaertsbocht 23
213m
Aldi
Ebenhaëzerstraat 15
873m
PLUS
Pleinweg 156-172
941m

Scholen

184 binnen 5 km

Obs Charlois
Basisonderwijs · 240 leerlingen
104m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 276 leerlingen
303m
Openbare Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 289 leerlingen
485m

Veelgestelde vragen

Over Jaersveltstraat 14A, Rotterdam

Welk energielabel heeft Jaersveltstraat 14A?

De woning aan Jaersveltstraat 14A in Rotterdam heeft energielabel C.

Is €259.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €259.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in Oud Charlois (€311.711) en ook onder de mediaan (€300.000). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.854; voor dit appartement van 99 m² komt dat neer op €2.616 per m². Dat is aanzienlijk lager, wat de woning relatief betaalbaar maakt.

Hoe is de bereikbaarheid van Oud Charlois?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,9 km afstand. De buurt is wel goed bereikbaar met de tram, zoals een bewoner aangeeft. De omgevingsadressendichtheid is hoog (3.525 adressen per km²), wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied.

Wat voor type woningen staan er in Oud Charlois?

In Oud Charlois bestaat 11% van de woningen uit eengezinswoningen; de rest zijn appartementen of meergezinswoningen. Ongeveer 32% van de woningen is koop, de rest huur. Veel woningen (67%) zijn gebouwd voor 1945, wat het karakter van de buurt bepaalt.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 819 misdrijven geregistreerd. Bewoners geven gemengde signalen: sommigen ervaren overlast door junkies en vervuiling, anderen vinden het een topbuurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Obs Charlois (104 m), Wilhelminaschool (303 m) en Openbare Basisschool De Triangel (485 m). Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt, zoals Yulius Reijerwaard College (508 m).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk zuinig; je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een label G. In de buurt heeft 32% van de woningen label C, en 34% heeft een lager label (D of slechter).

Van Herk Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.