Voorhout, Den Haag
Bekijk buurtDit appartement aan de Jagerstraat 1A ademt historie met een bouwjaar van 1700, maar is van binnen volledig gemoderniseerd met energielabel A. Met 107 m² woonoppervlak biedt het ruime kamers en een fijne indeling. De huurprijs van €2.395 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Den Haag.
De buurt Voorhout is een rustige oase in het centrum, met een bruisende winkelstraat om de hoek. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek." De buurt telt veel jonge alleenstaanden en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5.
Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR op 5 minuten lopen, of de Albert Heijn op 10 minuten. Basisschool De Parachute is op loopafstand, en het Sint-Maartenscollege is twee straten verder. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Avenir Vastgoed op Funda aangeboden.
Details van deze woning
Jagerstraat 1A, 'S-Gravenhage
Zeer goed · 1 bewoner
Rustige buurt met een bruisende winkelstraat om de hoek
Gegevens uit Voorhout
Gegevens uit Voorhout
79 binnen 5 km
16 binnen 5 km
Over Jagerstraat 1A, 'S-Gravenhage
De woning aan Jagerstraat 1A in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.
Ja, de huurprijs ligt 17% onder het buurtgemiddelde van €2.893. In de buurt Voorhout varieert de huur van €1.650 tot €4.000, met een gemiddelde prijs per m² van €27,15. Dit appartement is dus relatief gunstig geprijsd.
Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (6162 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.
Het is een appartement uit 1700 met energielabel A, wat wijst op een goede isolatie en moderne installaties. Het bouwjaar is historisch, maar het label A suggereert dat het grondig gerenoveerd is.
Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: SPAR op 529 m, Albert Heijn op 649 m. Ook zijn er scholen zoals De Parachute (basisonderwijs) en het Sint-Maartenscollege (voortgezet onderwijs) binnen 3 km.
In de buurt zijn in totaal 748 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer is relatief hoog, maar past bij een zeer stedelijk gebied. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,5 uit 1 review, die de rust en de winkelstraat prijst.
Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 0,5 km afstand, ongeveer 5 minuten lopen. Dat biedt een fijne plek om te ontspannen in de stad.
6 woningen in de buurt Voorhout