Appartement te koop: Jansbuitensingel 23-41, Arnhem
Onder bod
KopenArnhemAppartementenJansbuitensingel 23-41

Jansbuitensingel 23-41

Janssingel, Arnhem

€ 1.150.000
Buurt Janssingel, ArnhemBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Ekoplaza op 229m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in hartje Arnhem

Dit appartement aan de Jansbuitensingel 23-41 ademt de sfeer van een stadscentrum: levendig, monumentaal en altijd wat te beleven. Met 153 m² woonoppervlak is het een flinke woning, al is het wel kleiner dan het gemiddelde in de buurt. De woning uit 1976 heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Arnhem.

De buurt: Janssingel

De buurt Janssingel is een van de meest stedelijke plekken van Arnhem, met een omgevingsadressendichtheid van 4475. Het is een buurt met veel alleenstaanden (160 eenpersoonshuishoudens) en relatief weinig gezinnen. De sfeer is bruisend, met restaurants en parken om de hoek. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge dichtheid, veel voorzieningen en een levendige omgeving.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Ekoplaza (twee straten verder) of PLUS (om de hoek). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Jan Ligthartschool (vijf minuten lopen) en Montessorischool De Binnenstad (tien minuten lopen). Het station Arnhem ligt op tien minuten lopen. De gemeente Arnhem biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Mauritshuis Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 december 2025
StatusOnder bod
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 7.516
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte965m²
Bouwjaar1976
BuurtJanssingel
WijkCentrum
GemeenteArnhem

Locatie

Jansbuitensingel 23-41, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Janssingel

Inwoners375
Mannen55%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Janssingel

Woningvoorraad241
Gem. WOZ-waarde€ 324.000
Koopwoningen20%
Huurwoningen80%

Supermarkten

51 binnen 5 km

Ekoplaza
Looierstraat 6-8
229m
PLUS
Roggestraat 26
264m
Coop
Hommelseweg 100
376m

Scholen

73 binnen 5 km

Jan Ligthartschool
Basisonderwijs · 431 leerlingen
482m
Montessorischool De Binnenstad
Basisonderwijs · 196 leerlingen
619m
De Opmaat
Speciaal onderwijs · 7 leerlingen
633m

Veelgestelde vragen

Over Jansbuitensingel 23-41, Arnhem

Is €1.150.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.150.000 ligt onder de gemiddelde koopwoningprijs in de buurt (€1.322.500) en de mediaanprijs (€1.322.500). De laagste prijs in de buurt is €1.150.000, de hoogste €1.495.000. Vergeleken met de verkochte woningen in de buurt (gemiddeld €488.000) is dit een stuk duurder, maar die waren gemiddeld kleiner. De prijs per m² is €6.116, wat marktconform is voor deze buurt.

Hoe is de buurt Janssingel om in te wonen?

Janssingel is een zeer stedelijke buurt met 375 inwoners en een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden (160) en weinig gezinnen met kinderen (15). De buurt heeft een levendig karakter met restaurants, parken en winkels op loopafstand. Het aantal misdrijven is 72, wat relatief hoog is voor een kleine buurt, maar past bij een centrumlocatie.