Appartement te koop: Jesuitenstraat 5A, Roermond
KopenRoermondAppartementenJesuitenstraat 5A

Jesuitenstraat 5A

Binnenstad, Roermond

€ 415.000
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 158m²
158m² woonoppervlakte
Al 637 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 79 dagen
Jumbo op 223m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan de Jesuitenstraat 5A in Roermond ademt historie. Het pand uit 1818 is met 158 m² ruim en heeft energielabel C. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor een appartement van deze omvang in de Binnenstad. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² voor appartementen in Roermond ligt rond de €3.188.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is de levendige kern van Roermond, met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichtbevolkte buurt: er wonen ruim 6.000 mensen, vooral alleenstaanden (gemiddelde huishoudensgrootte 1,4). De sfeer is stedelijk en bruisend. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, om de hoek op 223 meter. Ook Albert Heijn (541 m) en Ekoplaza (579 m) zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool De Steenen Brug (643 m) en PCB Willem de Zwijger (956 m). Het station Roermond ligt op tien minuten lopen (1,0 km). De gemeente Roermond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 2.627
Woonoppervlakte158m²
Perceeloppervlakte24m²
Bouwjaar1818
EnergielabelC
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Jesuitenstraat 5A, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
223m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
541m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
579m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
643m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
956m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
1092m

Veelgestelde vragen

Over Jesuitenstraat 5A, Roermond

Welk energielabel heeft Jesuitenstraat 5A?

De woning aan Jesuitenstraat 5A in Roermond heeft energielabel C.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 ligt boven de mediaanprijs van €359.800 in de Binnenstad, maar onder de gemiddelde prijs van €431.153. Met 158 m² en energielabel C is de prijs per m² ongeveer €2.626, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €3.188. Het is een marktconforme prijs voor een ruim historisch appartement.

Hoe oud is het pand en wat betekent dat voor onderhoud?

Het appartement is gebouwd in 1818, dus ruim 200 jaar oud. In de Binnenstad is 49% van de woningen van vóór 1945. Een oud pand kan karakteristieke elementen hebben, maar vergt vaak meer onderhoud. Het energielabel C is redelijk voor een woning van deze leeftijd.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation Roermond ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de Binnenstad biedt veel voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 223 meter, een restaurant op 200 meter, en de bibliotheek op 700 meter. Ook parken en huisartsen zijn binnen een kilometer bereikbaar.

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de CBS-data over de Binnenstad zijn 932 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, wat past bij een stedelijk centrum met veel winkels en horeca.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de Binnenstad stonden woningen gemiddeld 79 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de doorlooptijd. Voor dit specifieke appartement is geen verkooptijd bekend.

Damen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Damen Makelaardij
damen-og.nl
Bekijk
Damen Makelaardij | Roermond
funda.nl
Bekijk