Appartement te koop: Joseph Haydnlaan 32, Utrecht
KopenUtrechtAppartementenJoseph Haydnlaan 32

Joseph Haydnlaan 32

Halve Maan-Zuid, Utrecht

€ 395.000
Buurt Halve Maan-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Albert Heijn op 194m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Utrecht-West

Dit appartement aan de Joseph Haydnlaan in de wijk West ademt de sfeer van de jaren vijftig. Met 63 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar functioneel. De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een appartementen in Utrecht van dit formaat en energielabel D.

De buurt Halve Maan-Zuid

De buurt Halve Maan-Zuid is een rustige, groene woonwijk met veel gezinnen. Van de 561 woningen is 39% eengezinswoning en 78% koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gemengde buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook de SPAR express en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Montessorischool Oog in Al of KBS St. Dominicus, beide twee straten verder. De gemeente Utrecht biedt daarnaast volop voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marijn Vastgoed B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 6.270
Woonoppervlakte63m²
Bouwjaar1953
EnergielabelD
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

Joseph Haydnlaan 32, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Halve Maan-Zuid

Inwoners1.420
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

70 binnen 5 km

Albert Heijn
Handelstraat 63
194m
SPAR express
24 Oktober Plein 1
767m
Aldi
Haroekoeplein 12
831m

Scholen

142 binnen 5 km

Openbare Montessorischool Oog in Al
Basisonderwijs · 274 leerlingen
189m
KBS St. Dominicus
Basisonderwijs · 579 leerlingen
198m
Johan de Witt
Basisonderwijs · 205 leerlingen
285m

Veelgestelde vragen

Over Joseph Haydnlaan 32, Utrecht

Welk energielabel heeft Joseph Haydnlaan 32?

De woning aan Joseph Haydnlaan 32 in Utrecht heeft energielabel D.

Is €395.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een appartement van 63 m² met energielabel D in Utrecht-West. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er basisscholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Openbare Montessorischool Oog in Al en KBS St. Dominicus zitten beide op minder dan 200 meter.

Hoe veilig is de buurt Halve Maan-Zuid?

In de buurt zijn in totaal 67 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk in Utrecht. De buurt oogt rustig en groen.

Wat is de omgevingsadressendichtheid?

De omgevingsadressendichtheid is 2989 adressen per vierkante kilometer. Dat betekent dat de buurt zeer stedelijk is, met veel voorzieningen op korte afstand.

Marijn Vastgoed B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Marijn Vastgoed B.V.
marijnvastgoed.nl
Bekijk
Marijn Vastgoed B.V.
huispedia.nl
Bekijk
Marijn Vastgoed B.V.
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Halve Maan-Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appJoseph Haydnlaan 32, Utrecht
Bekijk