Hoekwoning te koop: Joseph Haydnlaan 82, Utrecht
KopenUtrechtHoekwoningenJoseph Haydnlaan 82

Joseph Haydnlaan 82

Halve Maan-Zuid, Utrecht

€ 965.000
Buurt Halve Maan-Zuid, UtrechtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 209m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Utrecht-West

Deze hoekwoning aan de Joseph Haydnlaan in Utrecht-West heeft een flinke tuin en een eigen oprit. Met 129 m² woonoppervlak en een perceel van 235 m² is het een ruime gezinswoning. De vraagprijs van €965.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van hoekwoningen in Utrecht.

Buurt Halve Maan-Zuid

Halve Maan-Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1400 inwoners, waarvan een derde tussen de 25 en 45 jaar oud. Het is een gemengde wijk met zowel gezinnen als alleenstaanden. De buurt Halve Maan-Zuid heeft een laag criminaliteitscijfer en voelt veilig aan.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen, en twee straten verder zit de Openbare Montessorischool Oog in Al. Ook KBS St. Dominicus en de 2e Marnixschool zijn op loopafstand. Voor een avondje uit zijn er restaurants en een park op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Grifhorst Makelaardij Exclusief op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 965.000
Prijs per m²€ 7.481
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte235m²
Bouwjaar1951
EnergielabelC
BuurtHalve Maan-Zuid
WijkWest
GemeenteUtrecht

Locatie

Joseph Haydnlaan 82, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Halve Maan-Zuid

Inwoners1.420
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Albert Heijn
Handelstraat 63
209m
Aldi
Haroekoeplein 12
757m
Nettorama
Haroekoeplein 4
757m

Scholen

143 binnen 5 km

Openbare Montessorischool Oog in Al
Basisonderwijs · 274 leerlingen
125m
KBS St. Dominicus
Basisonderwijs · 579 leerlingen
256m
2e Marnixschool
Basisonderwijs · 254 leerlingen
322m

Veelgestelde vragen

Over Joseph Haydnlaan 82, Utrecht

Welk energielabel heeft Joseph Haydnlaan 82?

De woning aan Joseph Haydnlaan 82 in Utrecht heeft energielabel C.

Is €965.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €965.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning van 129 m² in deze buurt. De prijs per m² ligt rond de €7.480, wat boven het gemiddelde in Utrecht-West ligt. De royale tuin en het perceel van 235 m² verklaren deels de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 2,2 km van het treinstation, dus op fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar (1951).

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Openbare Montessorischool Oog in Al (125 m), KBS St. Dominicus (256 m) en de 2e Marnixschool (322 m). Ook voortgezet onderwijs is op 1,4 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Halve Maan-Zuid?

De buurt heeft een laag aantal misdrijven (67 in totaal) voor een wijk met 1420 inwoners. Het is een rustige, groene buurt die als veilig wordt ervaren.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde buren hebt en aan de andere zijde vrijstaand bent. Dat geeft meer privacy en vaak een grotere tuin.

Grifhorst Makelaardij Exclusief
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.