Appartement te koop: Julianastraat 10, Uden
Onder optie
KopenMaashorstAppartementenJulianastraat 10

Julianastraat 10

Centrum, Maashorst

€ 245.000
Buurt Centrum, UdenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 43m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement in het centrum van Uden

Dit appartement aan de Julianastraat 10 ligt midden in het centrum van Uden, waar je de levendigheid van de winkels en horeca om de hoek hebt. Met 45 m² woonoppervlak is het compact, maar door de indeling voelt het ruim. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft energiekosten. De vraagprijs van €245.000 is scherp, zeker vergeleken met andere appartementen in Maashorst.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een gemoedelijke wijk, zoals een bewoner het omschrijft: 'Gemoedelijk'. Een ander noemt het 'vriendelijk sociaal supermarkt winkels gemeentehuis' en waardeert de nabijheid van voorzieningen. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 7,77. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook jongeren en gezinnen vinden er hun weg. De sfeer is informeel en de mensen zijn vriendelijk.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, dat op 43 meter afstand ligt, letterlijk naast de deur. Ook Ekoplaza en PLUS zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Vindingrijk (vijf minuten lopen) en Openbare basisschool De Klimboom (tien minuten lopen). De gemeente Maashorst biedt daarnaast voldoende groen en parken om tot rust te komen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Partner Wonen BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 5.444
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte965m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtCentrum
WijkUden
GemeenteMaashorst

Locatie

Julianastraat 10, Uden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

8.6
Ferdinand
06-11-2025
Super

Geweldig om hier te wonen en zorg te geven aan de oudere die hier wonen

6.8
Leon
29-09-2025
Om in het centrum te wonen

Gemoedelijk

8.1
Ej
17-09-2025
Vriendelijk sociaal supermarkt winkels gemeentehuis

Zijn hier per 12 juli 2035 komen wonen een leukvriendelijke mensen buurt dichtbij het centrum Geen onveilige situaties. Supermarkt met allerlei producten. Huisarts dichtbij en apotheek ernaast .veel parkeer gelegenheid. Veel groen

7.5
Davy
15-09-2024
Genoeg te doen

Alles is oke in de buurt behalve de azc met uitgeprocideerde mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.420
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad2.387
Gem. WOZ-waarde€ 272.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Markt 19
43m
Ekoplaza
Margrietstraat 14
149m
PLUS
Botermarkt 9
265m

Scholen

26 binnen 5 km

Basisschool Vindingrijk
Basisonderwijs · 235 leerlingen
457m
Openbare basisschool De Klimboom
Basisonderwijs · 107 leerlingen
569m
Kindcentrum Aventurijn Onderwijs-Opvang-Sociaal do
Basisonderwijs · 171 leerlingen
615m

Veelgestelde vragen

Over Julianastraat 10, Uden

Welk energielabel heeft Julianastraat 10?

De woning aan Julianastraat 10 in Uden heeft energielabel B.

Is €245.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €245.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €420.500. Houd er wel rekening mee dat dit appartement met 45 m² kleiner is dan het gemiddelde in de buurt (91 m²). De prijs per m² is met €5.444 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.832, maar dat is logisch voor een centrumlocatie. Het is een scherpe prijs voor een instapklare woning in het centrum.

Hoe is de buurt Centrum in Uden om te wonen?

De buurt Centrum scoort een 7,77 op basis van vier beoordelingen. Bewoners noemen het 'gemoedelijk' en 'vriendelijk sociaal'. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, winkels en horeca. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook jongeren en gezinnen. De sfeer is informeel en de mensen zijn vriendelijk.

Wat is de energielabel B waard voor dit appartement?

Energielabel B betekent dat het appartement redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. In de buurt heeft 60% van de koopwoningen label A, dus label B is iets minder zuinig, maar nog steeds goed. Het is een fijn gegeven dat je niet met hoge stookkosten te maken krijgt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, het centrum van Uden biedt alles wat je nodig hebt. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, zit op 43 meter afstand. Ook Ekoplaza (149 m), PLUS (265 m) en Jumbo (392 m) zijn op loopafstand. Er zijn meerdere basisscholen in de buurt, zoals Basisschool Vindingrijk op 457 meter. Ook een huisarts en apotheek zijn dichtbij.

Hoe veilig is de buurt Centrum?

Uit de CBS-data blijkt dat er in de buurt 467 misdrijven zijn geregistreerd. Dat klinkt veel, maar het is een centrumgebied met veel winkels en horeca, waar meer incidenten voorkomen. Bewoners geven in reviews aan dat er 'geen onveilige situaties' zijn.