Appartement te koop: Kerkstraat 14B, Klaaswaal
KopenHoeksche WaardAppartementenKerkstraat 14B

Kerkstraat 14B

Klaaswaal Woonkern, Hoeksche Waard

€ 499.000
Buurt Klaaswaal Woonkern, KlaaswaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 225m²
225m² woonoppervlakte
PLUS op 34m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristiek appartement in Klaaswaal

Dit appartement uit 1912 ademt historie en biedt met 225 m² woonoppervlak een verrassend royale leefruimte. De woning ligt in het hart van Klaaswaal, een dorp waar rust en ruimte de boventoon voeren. Met een vraagprijs van €499.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de schaarste aan grote appartementen in de regio. Ter vergelijking: de appartementen in Hoeksche Waard laten een gevarieerd prijsbeeld zien.

Buurt Klaaswaal Woonkern

De buurt Klaaswaal Woonkern is een groene, veilige woonomgeving waar buren om elkaar geven. Een bewoner zegt: "Een knusse, veilige omgeving waar iedereen om elkaar geeft." Een ander noemt "veel groen" als pluspunt, maar merkt op dat er weinig voorzieningen zijn. Op basis van drie beoordelingen scoort de buurt een 7,25. De buurt telt zo'n 3.525 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

De dagelijkse boodschappen doe je bij de PLUS, die letterlijk om de hoek zit op 34 meter. Voor de kinderen is er Christelijke Basisschool De Vliet op 116 meter en Basisschool de Blieken op 381 meter. Het voortgezet onderwijs is binnen een kilometer te vinden met Yuverta vmbo Klaaswaal. De gemeente Hoeksche Waard biedt verder een ruim aanbod aan voorzieningen, al is een treinstation wel op 15 km afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder PHmakelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 2.218
Woonoppervlakte225m²
Perceeloppervlakte331m²
Bouwjaar1912
BuurtKlaaswaal Woonkern
WijkKlaaswaal
GemeenteHoeksche Waard

Locatie

Kerkstraat 14B, Klaaswaal

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.4
Perla
14-04-2025
.

.

7.9
Sabine
29-05-2024
Een knusse, veilige omgeving waar iedereen om elkaar geeft

Zeer goed. Wat wel beter kan is het aantal voorzieningen. Maar dit is alweer meer aan het groeien. Zo krijgen we weer een snackbar en een bloemenwinkel erbij

6.5
Andres
04-12-2023
Klaaswaal

Veel groen een pluspunt een minpunt is dat er weinig voorzieningen zijn er is alleen een plus en hoedenwinkel rest van de winkels gaan weg

Buurt statistieken

Gegevens uit Klaaswaal Woonkern

Inwoners3.525
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Voorstraat 34
34m
Albert Heijn
Wethouder van der Veldenweg 8
4492m
PLUS
Rehobothplein 1
4496m

Scholen

13 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Vliet
Basisonderwijs · 62 leerlingen
116m
Basisschool de Blieken
Basisonderwijs · 130 leerlingen
381m
Yuverta vmbo Klaaswaal
Voortgezet onderwijs · 392 leerlingen
446m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 14B, Klaaswaal

Is €499.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.000 is marktconform voor een appartement van 225 m² in Klaaswaal. Het is een ruime woning met een historisch karakter, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio laten een breed prijsspectrum zien, maar door de grote oppervlakte en het bouwjaar 1912 is dit een bijzonder object.

Hoe is het wonen in Klaaswaal?

Klaaswaal is een rustig dorp met veel groen en een hechte gemeenschap. Bewoners waarderen de veiligheid en de onderlinge betrokkenheid. Een nadeel is dat het aantal voorzieningen beperkt is, al groeit dit langzaam. De buurt scoort gemiddeld een 7,25 op basis van drie beoordelingen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij: een PLUS-supermarkt op 34 meter, een huisartsenpraktijk op 0,6 km en meerdere basisscholen op loopafstand. Voor uitgebreidere winkels of uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen. Het treinstation ligt op 15,3 km.

Wat is de staat van het onderhoud van dit appartement?

Denk aan de fundering, het dak en de installaties. Omdat het een appartement betreft, kunnen er ook VvE-afspraken zijn over gezamenlijk onderhoud.

Hoeveel kost dit appartement aan maandelijkse lasten?

De maandelijkse lasten hangen af van de hypotheekrente, de VvE-bijdrage en de energiekosten. Het energielabel is niet vermeld, dus vraag dit na bij de makelaar. Houd rekening met een VvE-bijdrage voor het onderhoud van gemeenschappelijke delen.

Is Klaaswaal een veilige buurt?

Ja, Klaaswaal wordt als veilig ervaren. Het aantal misdrijven in de buurt is laag: 39 in totaal. Bewoners noemen de omgeving 'veilig' en 'knus'. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan een rustige woonomgeving.