Appartement te koop: Koningin Astrid Boulevard 26B, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkAppartementenKoningin Astrid Boulevard 26B

Koningin Astrid Boulevard 26B

De Zuid, Noordwijk

€ 2.595.000
Buurt De Zuid, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met uitzicht op zee

Dit appartement aan de Koningin Astrid Boulevard in Noordwijk ademt luxe en rust. Met 171 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning, direct aan de kust. De prijs van €2.595.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Noordwijk.

De Zuid: rustig en ruim

De buurt De Zuid is een rustige wijk met veel oudere bewoners en een mix van een- en meergezinswoningen. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat bijdraagt aan de ruime opzet. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, wat oudere bevolking.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, op loopafstand. Ook Albert Heijn en Dirk zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. Basisscholen zoals De Avonturier en De Achtbaan liggen op fietsafstand, net als het voortgezet onderwijs. De gemeente Noordwijk biedt daarnaast voldoende voorzieningen zoals restaurants en een park om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bonnike Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.595.000
Prijs per m²€ 15.175
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte1279m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtDe Zuid
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Koningin Astrid Boulevard 26B, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuid

Inwoners680
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
732m
Albert Heijn
Bonnikeplein 2
1434m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1527m

Scholen

10 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3629m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3945m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4023m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Astrid Boulevard 26B, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft Koningin Astrid Boulevard 26B?

De woning aan Koningin Astrid Boulevard 26B in Noordwijk (Zh) heeft energielabel A.

Is €2.595.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.595.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Noordwijk, maar het is een luxe woning direct aan zee met 171 m² en energielabel A. Vergelijkbare objecten in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke ligging en kwaliteit.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt aan de kust, op loopafstand van het strand. Het treinstation is 6,5 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een appartement uit 2004?

Het appartement is gebouwd in 2004, dus het is relatief modern. Met energielabel A is de isolatie goed, wat lagere stookkosten betekent. Het reguliere onderhoud beperkt zich tot schilderwerk en eventuele VvE-zaken, maar specifieke details zijn niet bekend.