Appartement te koop: Korenbloem 61, Zwaag
Onder bod
KopenHoornAppartementenKorenbloem 61

Korenbloem 61

Risdam-Noord - Buurt 21 03, Hoorn

€ 210.000
Buurt Risdam-Noord - Buurt 21 03, ZwaagBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Dekamarkt op 11m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Zwaag

Dit appartement aan de Korenbloem in Zwaag is een fijne plek voor wie op zoek is naar een betaalbare woning in een groene, rustige omgeving. Met 59 m² woonoppervlak en energielabel C is het een praktische woning, gebouwd in 1983. De vraagprijs van €210.000 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €295.000, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Hoorn voor een breder beeld.

De buurt Risdam-Noord

De woning ligt in de buurt Risdam-Noord - Buurt 21 03, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens. De buurt telt zo'n 1.740 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee wijk zien met een redelijk aandeel gezinnen.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet uit: de Dekamarkt zit op 11 meter afstand, letterlijk om de hoek. Ook de Albert Heijn is op loopafstand (tien minuten lopen). Voor kinderen zijn er basisscholen dichtbij: TVH Montessorischool de Flierefluiter en Christelijke Basisschool De Rank liggen op twee straten verder. De gemeente Hoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Borden Vastgoedprofessionals - Alkmaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 210.000
Prijs per m²€ 3.559
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte1480m²
Bouwjaar1983
EnergielabelC
BuurtRisdam-Noord - Buurt 21 03
WijkRisdam-Noord
GemeenteHoorn

Locatie

Korenbloem 61, Zwaag

Buurt statistieken

Gegevens uit Risdam-Noord - Buurt 21 03

Inwoners1.740
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Risdam-Noord - Buurt 21 03

Woningvoorraad829
Gem. WOZ-waarde€ 269.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Dekamarkt
Korenbloem 51
11m
Albert Heijn
De Huesmolen 2
1059m
Albert Heijn
Dorpsstraat 200
1836m

Scholen

18 binnen 5 km

TVH Montessorischool de Flierefluiter
Basisonderwijs · 92 leerlingen
122m
Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 262 leerlingen
135m
Openbare basisschool KlimOp
Basisonderwijs · 105 leerlingen
243m

Veelgestelde vragen

Over Korenbloem 61, Zwaag

Welk energielabel heeft Korenbloem 61?

De woning aan Korenbloem 61 in Zwaag heeft energielabel C.

Is €210.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €210.000 ligt 29% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€295.000). Dat is opvallend laag, maar past bij het kleinere oppervlak van 59 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.165, wat neerkomt op zo'n €245.000 voor deze woning. De prijs is dus scherp.

Hoe is de buurt Risdam-Noord om in te wonen?

Risdam-Noord is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 25- tot 45-jarigen. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen. Het treinstation van Hoorn ligt op 3,4 km afstand, dus met de fiets ben je er zo.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk zuinig voor een appartement uit 1983. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar niet extreem hoog. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 50% label C, dus dit is normaal voor de wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. TVH Montessorischool de Flierefluiter (122 m) en Christelijke Basisschool De Rank (135 m) liggen om de hoek. Ook Openbare basisschool KlimOp is op 243 m te vinden. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hoorn, op 2,4 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 94 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige woonwijk, maar zoals overal is het goed om alert te blijven.

Kan ik hier met het openbaar vervoer komen?

Het treinstation van Hoorn ligt op 3,4 km afstand, dus met de fiets of bus ben je er snel. De bushaltes in de buurt zijn niet specifiek genoemd, maar Zwaag is goed bereikbaar met het OV.

Van der Borden Vastgoedprofessionals - Alkmaar