Appartement te koop: Korhaanstraat 146B, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamAppartementenKorhaanstraat 146B

Korhaanstraat 146B

Carnisse, Rotterdam

€ 200.000
Buurt Carnisse, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in Carnisse

Dit appartement aan de Korhaanstraat 146B in Rotterdam voelt als een fijne, betaalbare start in een levendige buurt. Met 47 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €200.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Rotterdam.

De buurt Carnisse

Carnisse is een buurt met karakter. Een bewoner die er al 62 jaar woont, noemt het 'vertrouwd' en waardeert de diversiteit en de komst van nieuwbouw. Een ander zegt: 'het fijne aan de buurt vind ik dat je iedereen kent en als er wat is wordt je altijd geholpen.' Op basis van zes beoordelingen krijgt de buurt een 6,98. De buurt Carnisse telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (853 m) of bij de Aldi (819 m). Voor de kinderen is basisschool De Kameleon twee straten verder (169 m) en middelbare school Hugo de Groot op tien minuten lopen (410 m). Ook het Zuiderpark is vlakbij voor een wandeling. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zuidstad Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 4.255
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte359m²
Bouwjaar1947
EnergielabelD
BuurtCarnisse
WijkCharlois
GemeenteRotterdam

Locatie

Korhaanstraat 146B, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 6 bewoners

7.9
dinie
03-08-2025
vertrouwd

in 1962 ben ik hier geboren ,mijn ouders woonde in het Nootdorp ofte wel Brabantse dorp waar nu het Zuidplein staat ik woon hier nu 62 jaar en nog steeds ervaar ik het als veilig en vertrouwd door de jaren heen heb ik veel zien veranderen er is meer cultuur bijgekomen en diversiteit wat de wijk zeer ten goede komt. ook door de komst van huizen van de wijk is er meer aandacht gekomen voor de bewoners nu zie ik de wijk wederom mooier worden omdat er veel nieuwbouw komt en het vernieuwde Zuidplein en het vernieuwde busstation makkelijker bereikbaar voor iedereen het zuiderpark is een prachtige plek geworden het is mooi om al die jaren te zien hoeveel er verandert is wat hygiene betreft is er wel wat verbetering nodig maar dit ligt veelal aan de bewoners zelf samen moeten we dit doen om een schonere wijk te krijgen ondanks mijn voldoende voor hygiene ga er ook nooit weg dit is mijn thuis

7.1
Dinie
30-04-2025
Zeer gezellige wijk

Ik ben hier geboren in 1962 door de jaren heen is er veel veranderd er zijn meer buurthuizen bijgekomen waar bewoners dagelijks heen kunnen zodat ze niet alleen zijn het fijne aan de buurt vindt ik dat je iedereen kent en als er wat is wordt je altijd geholpen het zou fijn zou in dat er meer sociale huurwoningen kunnen komen er zijn te weinig woningen voor de jongeren waardoor zij langer thuis moeten wonen

7.5
Daymon Berhe
06-09-2023
Veiligheid

De buurt carnissen is een hele rustige buurt maar laatste tijden gebeuren er veel dingen zoals laatst nog een huis in de fik toevallig woonde ik prc naast dat huis en was mijn huis ook bijna in de fik ik vind dat de buurt veiliger moet zijn want er zijn namelijk ook heel veel jonge kinderen

6.5
N
18-08-2023
Buurt in ontwikkeling

Rotterdam Zuid wordt altijd neergezet als een of andere gevaarlijke buurt, maar daar ben ik het erg mee oneens. Woon hier nu ander half jaar, mijn vriend al langer, en heb mij nog geen enkele keer onveilig gevoelt. Ja, tuurlijk gebeuren er genoeg dingen, maar daar meng je je niet in. En dat gebeurt overal. Ik kwam uit een rustig dorp en was bang dat het een grote overgang zou worden, maar ik ben nu, anderhalf jaar verder, heel blij dat ik hier woon. Wij hebben een leuk balkon met uitzicht op een lange straat en weten alle honden van de buurt te herkennen omdat we ze dagelijks op pad zien gaan met hun baasjes. Enige minpunt wat ik me kan bedenken is dat er te weinig plek is om je afval weg te gooien en er daardoor veel vuilnis en andere dingen naast de bakken wordt neergezet en de vogels dit vervolgens kapot trekken, alles overal belandt en niemand dit opruimt.

6.1
Naat
15-02-2023
Zuidplein

Betaalbare buurt met prima voorzieningen. Buurt zou vooral iets schoner en gezelliger mogen zijn.

6.8
Matthijs
02-02-2023
Prima buurt om te wonen

De prijs die je betaalt om hier te wonen staat in verhouding met wat je krijgt; Betaal niet veel maar woon wel in een prima huis. Mensen zijn hier alleen niet heel erg verbonden met de buurt, iedereen leeft z'n eigen leven en laat elkaar met rust. Sommige straten mogen wel een opknapbeurt gebruiken

Buurt statistieken

Gegevens uit Carnisse

Inwoners11.620
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Carnisse

Woningvoorraad6.165
Gem. WOZ-waarde€ 178.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

72 binnen 5 km

Aldi
Ebenhaëzerstraat 15
819m
PLUS
Pleinweg 156-172
853m
Dirk
Zuiderterras 162-186
1004m

Scholen

169 binnen 5 km

De Kameleon
Basisonderwijs · 395 leerlingen
169m
Tyltylschool
Speciaal onderwijs · 44 leerlingen
169m
Elisabeth
Basisonderwijs · 324 leerlingen
187m

Veelgestelde vragen

Over Korhaanstraat 146B, Rotterdam

Welk energielabel heeft Korhaanstraat 146B?

De woning aan Korhaanstraat 146B in Rotterdam heeft energielabel D.

Is €200.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €200.000 ligt 23% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€258.392). Het appartement is wel kleiner (47 m²) dan het buurtgemiddelde (67 m²). De prijs per m² is ongeveer €4.255, wat iets boven het buurtgemiddelde van €3.950 ligt. Het is dus een betaalbare optie voor een kleinere woning.

Hoe veilig is de buurt Carnisse?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners de buurt overwegend als veilig ervaren, al is er een enkele melding van incidenten. Een bewoner zegt: 'de buurt carnissen is een hele rustige buurt maar laatste tijden gebeuren er veel dingen.' Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 913, maar dit cijfer zegt niets over jouw straat. Het is goed om zelf een kijkje te nemen.

Wat is de sfeer in de buurt?

Carnisse wordt omschreven als een gezellige, diverse wijk waar mensen elkaar kennen. Een bewoner die er al 62 jaar woont, zegt: 'ik ervaar het als veilig en vertrouwd.' Er zijn buurthuizen en er is veel nieuwbouw. De buurt heeft een mix van culturen en leeftijden, met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Kameleon ligt op 169 meter, basisschool Elisabeth op 187 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Hugo de Groot (410 m) of Portus Juliana (470 m). Ook is er een school voor speciaal onderwijs (Tyltylschool) op 169 meter.

Hoe is het met de voorzieningen in de buurt?

De buurt heeft goede voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Aldi (819 m) en PLUS (853 m). Er zijn ook restaurants, een bibliotheek en het Zuiderpark op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,1 km, maar bushaltes zijn waarschijnlijk dichterbij.

Wat is het energielabel van deze woning?