Appartement te koop: Langeweideweg 5, Ede
Onder bod
KopenEdeAppartementenLangeweideweg 5

Langeweideweg 5

De States, Ede

€ 320.000
Buurt De States, EdeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in De States

Dit appartement aan de Langeweideweg 5 in Ede voelt meteen vertrouwd. Het is een lichte woning uit 1996, met een fijne indeling en energielabel B. De prijs van €320.000 is marktconform voor een appartement van 76 m² in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Ede voor een idee van het aanbod.

De States: een rustige, groene buurt

De States is een rustige buurt waar zowel jonge als oudere mensen wonen. Een bewoner zegt: "Het is een rustige buurt om te wonen, veel leuke stukjes om te wandelen en over het algemeen fijne mensen." Een ander noemt het "gezellig en veilig" en waardeert de contacten met buren. Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 7,79. Het is een buurt met veel eengezinswoningen en een gemiddeld inkomen. Lees meer over de buurt De States.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Albert Heijn XL, beide op tien minuten lopen. Ook Albert Heijn en Aldi zijn binnen loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Vlinderboom, die naast de deur ligt, of naar de Katholieke Basisschool de Panta Rhei, twee straten verder. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Roomen Van de Bunt NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 4.211
Woonoppervlakte76m²
Perceeloppervlakte855m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtDe States
WijkRietkampen
GemeenteEde

Locatie

Langeweideweg 5, Ede

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

7.0
Dalyla Grad
28-07-2025
Ik vind mijn buurt erg fijn

Mijn ervaring met de buurt is fijn. Ik woon in een gebouw met jongeren(begeleid) in een gewone rijtjes huis soms ervaren mensen wat overlast door feestjes en muziek maar daar word prima mee om gegaan.

6.9
Dalyla
20-07-2025
Het is een rustige buurt om te wonen

Er wonen zowel jonge als oude mensen veel leuke stukjes on te wandelen super mooie woningen en over het algemeen fijne mensen om in de buurt te hebben

8.4
Sharelle
26-12-2024
Gezellig&veilig

Mijn ervaring met de buurt is goed altijd even een praatje met de buren maken

8.9
peter derks
17-08-2024
een rustige en leuke buurt

op 5 minuten van de natuur met een kwartier op de fiets in het centrum meerdere grote steden op een half uur veel vrijwilligerswerk hier

Buurt statistieken

Gegevens uit De States

Inwoners2.310
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit De States

Woningvoorraad877
Gem. WOZ-waarde€ 348.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Jumbo
Stadspoort 45
1359m
AH XL
Keesomstraat 3
1374m
Albert Heijn
Stadspoort 1
1480m

Scholen

63 binnen 5 km

De Vlinderboom Protestants Christelijke Basisschool
Basisonderwijs · 189 leerlingen
193m
Katholieke Basisschool de Panta Rhei
Basisonderwijs · 187 leerlingen
485m
Montessorischool Ede
Basisonderwijs · 228 leerlingen
512m

Veelgestelde vragen

Over Langeweideweg 5, Ede

Welk energielabel heeft Langeweideweg 5?

De woning aan Langeweideweg 5 in Ede heeft energielabel B.

Is €320.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €320.000 is marktconform voor een appartement van 76 m² in De States. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.337, wat neerkomt op ongeveer €329.000 voor dit formaat. De woning heeft energielabel B, wat gunstig is voor de energiekosten. In de buurt zijn momenteel slechts twee koopwoningen beschikbaar, dus het aanbod is beperkt.

Hoe is de buurt De States om in te wonen?

De States wordt ervaren als een rustige en groene buurt. Bewoners geven een gemiddeld rapportcijfer van 7,79. Ze waarderen de wandelmogelijkheden, de veiligheid en de sociale contacten. Er wonen zowel jonge als oudere mensen, en de buurt heeft veel eengezinswoningen. Wel kan er af en toe overlast zijn van feestjes, maar daar wordt goed mee omgegaan.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisschool De Vlinderboom (193 meter) en Katholieke Basisschool de Panta Rhei (485 meter). Ook Montessorischool Ede (512 meter) en Protestants Christelijke Basisschool de Brugge (842 meter) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Ede, op 2,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Ede ligt op 3,8 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een kwartier met de bus. Vanaf daar kun je naar Utrecht, Arnhem en verder reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label B, dus dit is normaal voor de bouwperiode (1996). Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Jumbo en Albert Heijn XL liggen op ongeveer 1,4 km (tien minuten lopen). Ook Albert Heijn (1,5 km) en Aldi (1,8 km) zijn goed bereikbaar. Voor een snelle boodschap kun je terecht bij SPAR express op 2 km.