Appartement te huur: Lodewijk Pincoffsweg 169, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenLodewijk Pincoffsweg 169

Lodewijk Pincoffsweg 169

Kop van Zuid - Entrepot, Rotterdam

€ 1.750 p.m.
Buurt Kop van Zuid - Entrepot, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 311m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met uitzicht op de Maas

Dit appartement aan de Lodewijk Pincoffsweg 169 ligt in de Kop van Zuid, een dynamische wijk in Rotterdam. Met 80 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De huurprijs van €1.750 is marktconform voor een appartement van deze omvang in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

De buurt: Kop van Zuid - Entrepot

De Kop van Zuid is een levendige buurt met een mix van bewoners. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 7,25. Een bewoner zegt: "Heel gezellig rustig en een mooie omgeving." Een ander noemt: "Ik voel me veilig en op mijn gemak." De buurt telt veel jonge gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Meer weten? Lees over de buurt Kop van Zuid - Entrepot.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 311 meter, Lidl op 449 meter en Albert Heijn op 579 meter. Basisschool De Pijler zit om de hoek op 133 meter, en ook De Nieuwe Haven (488 meter) en Basisschool de Wissel (494 meter) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 1,4 km, goed bereikbaar te voet of met de fiets. De gemeente Rotterdam biedt volop stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wonen.nu aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750 p.m.
Prijs per m²€ 22 p.m.
Woonoppervlakte80m²
Perceeloppervlakte1876m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtKop van Zuid - Entrepot
WijkFeijenoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Lodewijk Pincoffsweg 169, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.8
Jelle jager
16-01-2026
Een samenleving van meerdere colturen

Heel gezellig rustig en een mooie omgeving

6.8
sevval
14-12-2024
Dichtbij centrum, super fijn.

Vaak hebben buren ruzie met hun familie en word er buiten geschreeuwd, er word ook veel verbouwd in de omgeven van vroeg tot laat, en soms hangen er rare mensen rond bij de supermarkt wanneer het wat donkerder begint te worden. De bussen, metros en trein zijn allemaal dichtbij, maar het wel jammer dat bus 77 weg is, omdat ik nu best ver moet lopen om daar te komen. Er is niet echt veel natuur, omdat ik bijna midden in de stad woon. Ook naar de metro’s toe lopen is wel een aardig stukje. Daar naast vind ik mijn buurt erg fijn. Ik voel me veilig en op mijn gemak.

6.3
Majda
13-11-2023
Kop op zuid

De lift is altijd kapot…….en wordt vies achtergelaten. Buren zijn wel oke, er wordt niet veel gecommuniceerd maar er wordt wel geroet af en toe. Ik voel me veilig in mijn buurt. Er zijn niet echt leuke speeltuins in de buurt wat heel jammer is…

Buurt statistieken

Gegevens uit Kop van Zuid - Entrepot

Inwoners8.610
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Kop van Zuid - Entrepot

Woningvoorraad3.821
Gem. WOZ-waarde€ 375.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

98 binnen 5 km

Jumbo
Vijf Werelddelen 33
311m
Lidl
Vuurplaat 340
449m
Albert Heijn
Laan op Zuid 1190
579m

Scholen

212 binnen 5 km

De Pijler
Basisonderwijs · 570 leerlingen
133m
De Nieuwe Haven
Basisonderwijs · 213 leerlingen
488m
Basisschool de Wissel voor Interconfessioneel Basisonderwijs
Basisonderwijs · 354 leerlingen
494m

Veelgestelde vragen

Over Lodewijk Pincoffsweg 169, Rotterdam

Welk energielabel heeft Lodewijk Pincoffsweg 169?

De woning aan Lodewijk Pincoffsweg 169 in Rotterdam heeft energielabel A.

Is €1.750 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.750 ligt onder de gemiddelde huurprijs in de buurt (€1.924) en ook onder de mediaan (€1.833). Voor een appartement van 80 m² met energielabel A is dat een scherpe prijs. In de buurt worden vergelijkbare woningen gemiddeld voor €21,60 per m² verhuurd, wat neerkomt op €1.728 voor 80 m². Deze woning is dus iets duurder per m², maar nog steeds marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en metrolijnen in de buurt, al is bus 77 volgens een bewoner komen te vervallen.

Wat voor buren en sfeer kan ik verwachten?

Uit buurtreviews blijkt dat de sfeer overwegend rustig en gezellig is. Een bewoner noemt het 'heel gezellig rustig en een mooie omgeving'. Wel zijn er meldingen van buren die af en toe ruzie hebben en schreeuwen, en van overlast door verbouwingen. De meeste bewoners voelen zich veilig in de buurt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 311 meter, Lidl op 449 meter en Albert Heijn op 579 meter. Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals De Pijler op 133 meter. Een park of plantsoen ligt op 400 meter. Wel mist een bewoner leuke speeltuinen voor kinderen.

Hoe veilig is de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 510, maar dat cijfer zegt niet alles over de ervaren veiligheid. Uit de reviews blijkt dat bewoners zich over het algemeen veilig voelen. Een bewoner zegt: 'Ik voel me veilig en op mijn gemak.' Wel worden er soms 'rare mensen' bij de supermarkt gesignaleerd als het donker wordt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat vertaalt zich in lagere stookkosten dan bij een woning met een lager label. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label A is het beste label dat je kunt krijgen.