Appartement te koop: Loseweg 242, Apeldoorn
KopenApeldoornAppartementenLoseweg 242

Loseweg 242

Het Loo, Apeldoorn

€ 899.000
Buurt Het Loo, ApeldoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 207m²
207m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een statig appartement in een groene omgeving

Dit appartement aan de Loseweg 242 in Apeldoorn ademt de sfeer van een vooroorlogse villa. Met 207 m² woonoppervlak en een vraagprijs van €899.000 is het een royale woning in een rustige, groene buurt. De prijs is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Kijk ook naar andere appartementen in Apeldoorn voor een vergelijking.

Buurt Het Loo: rustig en groen

De buurt Het Loo is een stille, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is er opvallend rustig, met weinig voorzieningen direct om de hoek. De meeste bewoners zijn 45-plusser of ouder, en er wonen relatief weinig kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-cijfers. De buurt Het Loo is een plek waar rust en ruimte centraal staan.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer tien minuten lopen. Ook de Dekamarkt en Aldi zijn op loopafstand. In de buurt vind je diverse scholen, zoals de Openbare Basisschool Heuvellaan en de Jacobus Fruytier scholengemeenschap, beide op ruim een kwartier lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle stedelijke voorzieningen op iets grotere afstand.

Aangeboden door Koningsstede Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Koningsstede Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 4.343
Woonoppervlakte207m²
Perceeloppervlakte7673m²
Bouwjaar1911
BuurtHet Loo
WijkNoord
GemeenteApeldoorn

Locatie

Loseweg 242, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Loo

Inwoners1.335
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

27 binnen 5 km

PLUS
Mercatorplein 61
900m
Dekamarkt
Mercatorplein 15
959m
Aldi
Koninginnelaan 40c
1079m

Scholen

69 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Prinsenhof
Speciaal onderwijs · 100 leerlingen
1114m
Obadjaschool voor VSO Apeldoorn
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
1143m
Openbare Basisschool Heuvellaan
Basisonderwijs · 344 leerlingen
1145m

Veelgestelde vragen

Over Loseweg 242, Apeldoorn

Is €899.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Apeldoorn, maar het woonoppervlak van 207 m² en het bouwjaar 1911 geven het een bijzondere uitstraling. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 3,9 km afstand, wat ongeveer tien minuten met de fiets is.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals de PLUS (900 m) en Dekamarkt (959 m). Ook zijn er diverse scholen in de omgeving, waaronder de Openbare Basisschool Heuvellaan (1,1 km) en de Jacobus Fruytier scholengemeenschap (1,2 km).

Wat is de sfeer in de buurt Het Loo?

Het Loo is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (90%). De bevolking is relatief oud, met veel 65-plussers. Het is er stil en er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, wat het een rustige woonomgeving maakt.