Appartement te koop: Luxemburglaan 40B, Zoetermeer
KopenZoetermeerAppartementenLuxemburglaan 40B

Luxemburglaan 40B

Stadscentrum, Zoetermeer

€ 123.759
Buurt Stadscentrum, ZoetermeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Hoogvliet op 227m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in hartje Zoetermeer

Dit gloednieuwe appartement aan de Luxemburglaan 40B in Zoetermeer is een frisse toevoeging aan de wijk. Met een woonoppervlak van 45 m² en energielabel A++ is het een zuinige en moderne woning. De vraagprijs van €123.759 is opvallend scherp vergeleken met andere appartementen in Zoetermeer.

Buurt Stadscentrum

De buurt Stadscentrum is het kloppende hart van Zoetermeer, met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Het is opzich leuk wonen maar de agressieve zwervers en blowende jongeren die prullenbakken overhoop halen hoeven voor mij niet zo." Wel wordt de bereikbaarheid geprezen. De buurt Stadscentrum telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet om de hoek (227 m) of de AH XL twee straten verder (473 m). Kinderen kunnen naar de Prinses Margrietschool (334 m) of IKC Klimboom (534 m). Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij, met het MOTION Beweeg College op 619 m. De gemeente Zoetermeer biedt verder een restaurant op 300 m en een park op 600 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 123.759
Prijs per m²€ 2.750
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte955m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA++
BuurtStadscentrum
WijkCentrum
GemeenteZoetermeer

Locatie

Luxemburglaan 40B, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.9
Ms
08-09-2024
Kan beter

Het is opzich leuk wonen maar de agressieve zwervers en blowende jongeren die prullenbakken overhoop halen hoeven voor mij niet zo. Verder alles goed bereikbaar met de auto, fiets lopend of mrt de randstadrail

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadscentrum

Inwoners4.595
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadscentrum

Woningvoorraad2.912
Gem. WOZ-waarde€ 273.000
Koopwoningen19%
Huurwoningen81%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Hoogvliet
Oostwaarts 109
227m
AH XL
Westwaarts 41
473m
Aldi
Leidsewallen 26
747m

Scholen

65 binnen 5 km

Prinses Margrietschool
Basisonderwijs · 190 leerlingen
334m
IKC Klimboom
Basisonderwijs · 263 leerlingen
534m
MOTION Beweeg College
Voortgezet onderwijs · 353 leerlingen
619m

Veelgestelde vragen

Over Luxemburglaan 40B, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Luxemburglaan 40B?

De woning aan Luxemburglaan 40B in Zoetermeer heeft energielabel A++.

Is €123.759 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €123.759 ligt fors onder het buurtgemiddelde van €318.167. Het appartement is met 45 m² wel kleiner dan het gemiddelde van 67 m² in de buurt. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de nieuwbouwstatus en het energielabel A++ is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?