Appartement te huur: Luxemburgpromenade 226, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
HurenUtrechtAppartementenLuxemburgpromenade 226

Luxemburgpromenade 226

Leidsche Rijn-Centrum, Utrecht

€ 1.344 p.m.
Buurt Leidsche Rijn-Centrum, UtrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 93m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in een bruisende nieuwbouwwijk

Dit appartement uit 2018 met energielabel A ligt in Leidsche Rijn-Centrum, een levendige buurt in Utrecht. De woning van 72 m² is energiezuinig en modern afgewerkt. Met een huurprijs van €1.344 per maand is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Utrecht.

Leidsche Rijn-Centrum: stadsgevoel met rust

De buurt Leidsche Rijn-Centrum wordt door bewoners gewaardeerd om de combinatie van stadsgevoel en rust. Een bewoner zegt: "Een heerlijke omgeving om te wonen. Alles is op loopafstand aanwezig." Een ander noemt de betrokken buren en organiseert activiteiten zoals een buurtmarkt. De buurt telt veel jonge huishoudens, met een gemiddelde leeftijd rond de 25-45 jaar.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die naast de deur zit. Ook een SPAR express en Lidl zijn binnen handbereik. Basisscholen zoals Eben-Haëzerschool en KBS Onder De Bogen zitten om de hoek, en middelbare scholen zoals Academie Tien en Leidsche Rijn College zijn op fietsafstand. De gemeente Utrecht biedt verder ruime voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.344 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte3386m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtLeidsche Rijn-Centrum
WijkLeidsche Rijn
GemeenteUtrecht

Locatie

Luxemburgpromenade 226, Utrecht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

8.6
Saskia van Schaick
16-09-2024
Een bruisend stadsgevoel in een nieuwbouwwijk.

Een heerlijke omgeving om te wonen. Alles is, op loopafstand, aanwezig. Winkels, station, parken. Mooie fietspaden en zeer goed openbaar vervoer. Weinig overlast. Stads gevoel, maar toch een rustige omgeving. Basisschool aan de overkant en 3 middelbare scholen in nog geen 10 minuten fietsen. Ik ben bevoorrecht dat ik hier, in een nieuwbouwappartement, mag wonen.

9.9
Bulent
05-08-2023
Het ıs geweldıg buurt en betrokken buren

Ik organıseer voor de buren veel actıefıten zoals buurt markt en bıngo avond en kıckboks clınıc

Buurt statistieken

Gegevens uit Leidsche Rijn-Centrum

Inwoners3.865
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Leidsche Rijn-Centrum

Woningvoorraad2.149
Gem. WOZ-waarde€ 383.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

71 binnen 5 km

Jumbo
Brusselplein 15
93m
SPAR express
Dirck Hoetweg 2
317m
Lidl
Verlengde Houtrakgracht 383
1180m

Scholen

129 binnen 5 km

Eben-Haëzerschool
Basisonderwijs · 90 leerlingen
392m
KBS Onder De Bogen
Basisonderwijs · 510 leerlingen
392m
Academie Tien
Voortgezet onderwijs · 1072 leerlingen
523m

Veelgestelde vragen

Over Luxemburgpromenade 226, Utrecht

Welk energielabel heeft Luxemburgpromenade 226?

De woning aan Luxemburgpromenade 226 in Utrecht heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €1.344 marktconform voor deze buurt?

Ja, de huurprijs ligt 32% onder het buurtgemiddelde van €1.990. De gemiddelde prijs per m² in Leidsche Rijn-Centrum is €23,22, terwijl deze woning uitkomt op €18,67 per m². Dat maakt het een relatief voordelige optie in de buurt.

Wat is de ligging ten opzichte van openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarnaast is er goed openbaar vervoer in de buurt, zoals bewoners aangeven.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, de Jumbo supermarkt zit op 93 meter, dus om de hoek. Ook een SPAR express en Lidl zijn binnen loopafstand. Basisscholen zoals Eben-Haëzerschool en KBS Onder De Bogen zitten op 392 meter, en middelbare scholen zoals Academie Tien op 523 meter.

Hoe is de buurt Leidsche Rijn-Centrum om in te wonen?

Bewoners geven een gemiddelde score van 9,26. Ze waarderen de combinatie van stadsgevoel en rust, met alles op loopafstand: winkels, station, parken. Ook de betrokken buren worden genoemd. De buurt heeft veel jonge huishoudens en een laag aandeel gezinnen met kinderen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet bekend. Het label draagt bij aan een lagere energierekening.

Is de woning geschikt voor een starter?

Met 72 m² en een huurprijs van €1.344 is dit appartement een optie voor starters of stellen. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens (1555) en jonge bewoners. Let wel: de huur is vrij, dus er is geen inkomensgrens van een corporatie.

Vesteda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.