Appartement te koop: Menno ter Braakstraat 38, Papendrecht
KopenPapendrechtAppartementenMenno ter Braakstraat 38

Menno ter Braakstraat 38

Schrijversbuurt, Papendrecht

€ 310.000
Buurt Schrijversbuurt, PapendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Papendrecht

Dit appartement aan de Menno ter Braakstraat 38 heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is in het energieverbruik. De woning uit 1971 is met 91 m² ruim van opzet. Met een vraagprijs van €310.000 is dit aanbod scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Papendrecht.

De Schrijversbuurt: een rustige, groene wijk

De Schrijversbuurt is een rustige buurt met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (70%), maar er zijn ook appartementen. Het is een gezinsvriendelijke buurt, met veel huishoudens met kinderen. De buurt Schrijversbuurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op nog geen vijf minuten lopen ligt. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: De Viermaster en IKC Beatrix, beide twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is het Willem de Zwijger College op loopafstand. De gemeente Papendrecht biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Aangeboden via Waltmann Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Waltmann Makelaars Papendrecht op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 310.000
Prijs per m²€ 3.407
Woonoppervlakte91m²
Bouwjaar1971
EnergielabelA
GemeentePapendrecht

Locatie

Menno ter Braakstraat 38, Papendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Schrijversbuurt

Inwoners1.985
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schrijversbuurt

Woningvoorraad844
Gem. WOZ-waarde€ 303.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Jumbo
Jan van Goijenstraat 5
480m
Jumbo
Meent Passage 4
1012m
Lidl
Overtoompassage 1
1165m

Scholen

96 binnen 5 km

De Viermaster
Basisonderwijs · 243 leerlingen
217m
IKC Beatrix
Basisonderwijs · 359 leerlingen
262m
Willem de Zwijger College - locatie Papendrecht
Voortgezet onderwijs · 1198 leerlingen
492m

Veelgestelde vragen

Over Menno ter Braakstraat 38, Papendrecht

Welk energielabel heeft Menno ter Braakstraat 38?

De woning aan Menno ter Braakstraat 38 in Papendrecht heeft energielabel A.

Is €310.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €310.000 ligt iets onder de gemiddelde vraagprijs van €323.750 in de Schrijversbuurt, maar boven de mediaan van €287.000. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was het afgelopen jaar €357.935. Gezien het energielabel A en de ruime oppervlakte van 91 m² is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is 1937 adressen per km², wat duidt op een sterk stedelijke omgeving. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat is de staat van het onderhoud van dit appartement?

Het appartement is gebouwd in 1971 en heeft energielabel A, wat wijst op goede isolatie en moderne installaties. De exacte staat van onderhoud is niet bekend, maar het energielabel suggereert dat er de afgelopen jaren energiebesparende maatregelen zijn genomen.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de Schrijversbuurt?

Op dit moment staan er 8 koopwoningen te koop in de Schrijversbuurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde verkooptijd is 33 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel worden verkocht.

Hoe is de veiligheid in de Schrijversbuurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 46 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met bijna 2000 inwoners. De buurt wordt als veilig ervaren.

Wat voor type woningen staan er in de Schrijversbuurt?

De Schrijversbuurt bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (70% van de woningvoorraad). De overige 30% zijn appartementen zoals deze. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970.

Waltmann Makelaars Papendrecht
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Schrijversbuurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMenno ter Braakstraat 38, Papendrecht
Bekijk