Appartement te koop: Mintplantsoen 60, Almere
Onder bod
KopenAlmereAppartementenMintplantsoen 60

Mintplantsoen 60

Regenboogbuurt Noord en Oost, Almere

€ 360.000
Buurt Regenboogbuurt Noord en Oost, AlmereBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 226m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene buurt

Dit appartement aan het Mintplantsoen in Almere is met 152 m² woonoppervlak flink ruimer dan de gemiddelde woning in de buurt. Het bouwjaar 1996 betekent een solide, moderne bouwkwaliteit. De vraagprijs van €360.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Almere voor een idee van het aanbod.

Regenboogbuurt Noord en Oost

De buurt Regenboogbuurt Noord en Oost wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,6. Een bewoner zegt: "Erg fijne buurt, alles binnen handbereik en vol groen." Een ander noemt het een "gezellige volksbuurt" waar buren voor elkaar klaarstaan. De buurt telt veel gezinnen en de woningvoorraad bestaat voor 72% uit eengezinswoningen. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 2177.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die twee straten verder ligt. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Basisscholen zijn er in de buurt: Openbare Basisschool Het Spectrum en Het Kristal liggen op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Buitenhout College, tien minuten lopen. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Flevo Makelaars, Vastgoed Nederland, Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 5.714
Woonoppervlakte63m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
GemeenteAlmere

Locatie

Mintplantsoen 60, Almere

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

10
Sven
03-03-2026
Erg fijne buurt

Alles binnen handbereik en vol groen

7.3
E.B Modderman
16-08-2025
Gezellige volksbuurt

Gezellige buurt,buren staan voor elkaar klaar,veel groenvoorzieningen in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Regenboogbuurt Noord en Oost

Inwoners2.410
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Regenboogbuurt Noord en Oost

Woningvoorraad972
Gem. WOZ-waarde€ 271.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Dekamarkt
Regenboogweg 43
226m
Albert Heijn
Lombokstraat 2
691m
Albert Heijn
Rio de Janeiroplein 1
1097m

Scholen

48 binnen 5 km

Openbare Basisschool Het Spectrum
Basisonderwijs · 218 leerlingen
226m
Het Kristal
Basisonderwijs · 189 leerlingen
413m
Protestants Christelijke Basisschool De Dukdalf
Basisonderwijs · 359 leerlingen
478m

Veelgestelde vragen

Over Mintplantsoen 60, Almere

Welk energielabel heeft Mintplantsoen 60?

De woning aan Mintplantsoen 60 in Almere heeft energielabel B.

Is €360.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €360.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€378.750) en de mediaan (€395.000). De gemiddelde verkoopprijs van woningen in de buurt was €324.889, maar die cijfers zijn van een ander moment. Gezien de grote oppervlakte van 152 m² is de prijs per m² (€2.368) aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €4.519 per m². Dat maakt deze woning relatief gunstig geprijsd voor het formaat.

Hoe groot is dit appartement en wat is de indeling?

Het appartement heeft een woonoppervlak van 152 m², wat 73% groter is dan het gemiddelde in de buurt (88 m²). Het bouwjaar is 1996, dus je kunt een moderne indeling verwachten.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 66,7% van de woningen label A, 16,7% label B en 16,7% label C. De woning is gebouwd in 1996, wat doorgaans een redelijk tot goed energielabel betekent.

Hoe is de buurt Regenboogbuurt Noord en Oost?

De buurt krijgt een gemiddelde score van 8,63 van bewoners. Ze noemen het een fijne buurt met veel groen en alles binnen handbereik. Ook wordt de sociale cohesie gewaardeerd: buren staan voor elkaar klaar. De buurt heeft veel gezinnen en een stedelijk karakter. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Dekamarkt op 232 meter, Albert Heijn op 680 meter en PLUS op 1093 meter. Ook zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool Het Spectrum (232 m) en Het Kristal (404 m). Voor voortgezet onderwijs is Buitenhout College Almere op 865 meter. Een kinderdagverblijf zit op 400 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2177), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 36 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve woningmarkt. Er zijn momenteel 4 woningen te koop in de buurt, en in de afgelopen periode zijn er 18 woningen verkocht.

Flevo Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Flevo Makelaars
flevomakelaars.nl
Bekijk
Flevo Makelaars
vastgoednederland.nl
Bekijk
Flevo Makelaars BV
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt Regenboogbuurt Noord en Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appMintplantsoen 60, Almere
Bekijk