Appartement te koop: Molenveldlaan 29, Nijmegen
Verkocht onder voorbehoud
KopenNijmegenAppartementenMolenveldlaan 29

Molenveldlaan 29

Hengstdal, Nijmegen

€ 598.000
Buurt Hengstdal, NijmegenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 389m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Nijmegen-Oost

Dit appartement aan de Molenveldlaan 29 ligt in een rustige, groene straat in Nijmegen-Oost. Met 91 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een zuinige en comfortabele woning. De prijs van €598.000 is marktconform voor appartementen in Nijmegen van dit formaat en deze kwaliteit.

Buurt Hengstdal

Hengstdal is een gemengde buurt met veel groen en een gemoedelijke sfeer. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is fijn. Er zijn lieve mensen om je heen en je hebt mensen van jong tot oud." Een ander noemt het "een gezellig stuk Nijmegen met een gedeelte met meerdere supermarkten." De buurt Hengstdal telt ruim 6800 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (389 m) of de PLUS twee straten verder (423 m). Ook de Coop is op loopafstand (616 m). Kinderen kunnen naar Montessorischool Nijmegen-Oost (284 m) of Basisschool Klein Heyendaal (499 m). De gemeente Nijmegen biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot het park op 400 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rob Disbergen Makelaars Nijmegen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 598.000
Prijs per m²€ 6.571
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte1752m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA+
BuurtHengstdal
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Molenveldlaan 29, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 4 bewoners

7.8
Lola
01-01-2026
gemak

Mijn buurt is fijn. Er zijn lieve mensen om je heen en je hebt mensen van jong tot oud. Er zijn winkels dichtbij waar ik als student snel bij kan, en woningen die niet al te duur zijn.

4.8
At
15-10-2025
Neighbours

There is a nasty woman who would interrupt you easily because she is obsessive and wants everything to be in accordance with her interests and favourite.

7.5
Gemma
21-08-2024
Fijne buurt, niet genoeg plek

Ik woon hier nu al even en het is een fijne buurt. Het is een gezellig stuk Nijmegen met een gedeelte met meerdere supermarkten. Alleen voorzieningen zoals de Lidl of opticien zal fijn zijn als het wat dichterbij was. Ook merk ik, als het gaat om huisvesting, dat het ontzettend moeilijk is om een andere woning te krijgen, ik ben afgestudeerd verpleegkundige en start in september een aan een master en zoek met mijn beste vriendin een appartement, helaas is dit heel moeilijk en zijn we al lang aan het zoeken. Verder is het wel fijn dat je hier meerdere bussen hebt, je bent dichtbij het waalstrand en bij scholen. Het komt er op neer dat het een hele fijne buurt is om te wonen, en ik hoop dat ik er kan blijven wonen.

8.1
Collin
07-07-2023
Gezellige buurt

Er zijn hier nooit nare omstandigheden en het is een vriendelijke buurt waar iedereen elkaar groet. Genoeg parkeergeleden en katten kunnen hier ook rustig wandelen.