Appartement te koop: Molukkenstraat 70, Nijmegen
Onder bod
KopenNijmegenAppartementenMolukkenstraat 70

Molukkenstraat 70

Galgenveld, Nijmegen

€ 409.000
Buurt Galgenveld, NijmegenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
PLUS op 108m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Molukkenstraat in Nijmegen-Oost ademt de sfeer van een klassieke jarenvijftigwoning, met een energielabel C dat aangeeft dat er nog wat te verbeteren valt. Met 71 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €409.000 is scherp geprijsd vergeleken met het buurtgemiddelde, en past in het aanbod van appartementen in Nijmegen.

Buurt Galgenveld

Galgenveld is een rustige, groene buurt in Nijmegen-Oost, met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Het is een gezellige, mooie buurt." Een ander noemt het "een leuke rustige buurt omgeven door natuur" met alles op loop- of fietsafstand. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat het een levendige mix geeft. Meer over de buurt Galgenveld.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de PLUS om de hoek, op nog geen twee minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook een Albert Heijn op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar de Meander vrijeschool voor basisonderwijs, twee straten verder, of naar Montessorischool Nijmegen-Oost, ook op loopafstand. Het Pontem College voor voortgezet onderwijs ligt op vijf minuten lopen. De gemeente Nijmegen biedt verder volop stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hermsen Garantiemakelaars Nijmegen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 409.000
Prijs per m²€ 5.761
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte5330m²
Bouwjaar1954
EnergielabelC
BuurtGalgenveld
WijkNijmegen-Oost
GemeenteNijmegen

Locatie

Molukkenstraat 70, Nijmegen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
WAMH
13-09-2025
Het is een gezellige, mooie buurt

Goed

8.1
Rens Tijchon
30-06-2024
Een leuke rustige buurt omgeven door natuur

Mijn buurt heeft alles op loop/ fietsafstand vanaf mijn huis. Zoals winkels en verschillende bossen en natuurgebieden. Scholen zijn ook heel bereikbaar. Het ligt ook heel dichtbij het centrum van Nijmegen wat erg fijn is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Galgenveld

Inwoners7.065
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Galgenveld

Woningvoorraad2.739
Gem. WOZ-waarde€ 544.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

37 binnen 5 km

PLUS
Molukkenstraat 13
108m
PLUS
Burghardt van Den Berghstraat 78
846m
Ekoplaza
Groenestraat 199
936m

Scholen

68 binnen 5 km

Meander vrijeschool voor basisonderwijs
Basisonderwijs · 442 leerlingen
367m
Montessorischool Nijmegen-Oost
Basisonderwijs · 229 leerlingen
443m
Pontem College
Voortgezet onderwijs · 412 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over Molukkenstraat 70, Nijmegen

Welk energielabel heeft Molukkenstraat 70?

De woning aan Molukkenstraat 70 in Nijmegen heeft energielabel C.

Is €409.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €409.000 ligt onder het gemiddelde van €559.000 in de buurt, maar de mediaanprijs is €395.000. Met 71 m² is het appartement kleiner dan het buurtgemiddelde van 186 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar gezien de ligging en het energielabel C is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Galgenveld om in te wonen?

Galgenveld is een rustige, groene buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners geven het een 7,6 en noemen het gezellig en omgeven door natuur. Er wonen veel studenten en jonge mensen, met 28% tussen 15 en 25 jaar. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar voelt toch rustig aan.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is maar niet top. In de buurt heeft 33% label A, 11% label C en 56% label D of lager. Label C is gemiddeld; je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Meander vrijeschool voor basisonderwijs ligt op 367 meter, Montessorischool Nijmegen-Oost op 443 meter, en het Pontem College (voortgezet onderwijs) op 489 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Klein Heyendaal en de Driemaster.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 kilometer afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor dagelijks woon-werkverkeer.

Wat voor supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 108 meter, om de hoek. Daarnaast zijn er op loopafstand nog een Ekoplaza, Albert Heijn en Aldi, allemaal binnen een kilometer. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.