Appartement te koop: Mr. Troelstrastraat 51, Vlaardingen
Onder bod
KopenVlaardingenAppartementenMr. Troelstrastraat 51

Mr. Troelstrastraat 51

Centrum, Vlaardingen

€ 250.000
Buurt Centrum, VlaardingenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Dirk op 329m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het centrum van Vlaardingen

Dit appartement aan de Mr. Troelstrastraat 51 ademt de sfeer van een vooroorlogse stadswoning. Met 91 vierkante meter woonoppervlakte en een energielabel G is het een woning met potentie. De vraagprijs van €250.000 is scherp, want dat ligt 23% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Vlaardingen ligt hoger.

Centrum: levendig en gemêleerd

De buurt Centrum is het kloppende hart van Vlaardingen, met een mix van winkels, horeca en historische panden. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 6,75: "Het is goed maar kan beter!" Hij noemt overlast van afval en drugsgebruikers, maar voelt zich zelf niet onveilig. Wel mist hij de bomen en natuur van vroeger. De buurt telt ruim 6400 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een doorsnee inkomensniveau. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Meer over de buurt Centrum lees je op de buurtpagina.

Dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk, die twee straten verder zit. Ook de Albert Heijn is op loopafstand. Voor de kleintjes zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals IKC De Bavinck en IKC 't Palet, beide om de hoek. Het centrum van Vlaardingen biedt verder restaurants, een bibliotheek en een park op loopafstand. De gemeente Vlaardingen heeft een compact centrum waar veel voorzieningen dichtbij zijn.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 2.747
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte227m²
Bouwjaar1938
EnergielabelG
BuurtCentrum
WijkCentrum
GemeenteVlaardingen

Locatie

Mr. Troelstrastraat 51, Vlaardingen

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Jaïr
25-08-2024
Het is goed maar kan beter!

Last van het afval en de drugsgebruikers in de omgeving ik ben dan wel een redelijk groot gebouwde man dus ik voel me zeker niet onveilig maar vele buren zeker wel en ik mis de bomen en natuur die er vroeger nog wel was

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners6.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad3.577
Gem. WOZ-waarde€ 245.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen53%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Dirk
Gedempte Biersloot 7
329m
Albert Heijn
Veerplein 112
467m
Lidl
Schiedamseweg 39-41
807m

Scholen

60 binnen 5 km

IKC De Bavinck
Basisonderwijs · 255 leerlingen
234m
IKC 't Palet
Basisonderwijs · 390 leerlingen
257m
Ericaschool
Speciaal onderwijs · 135 leerlingen
301m

Veelgestelde vragen

Over Mr. Troelstrastraat 51, Vlaardingen

Welk energielabel heeft Mr. Troelstrastraat 51?

De woning aan Mr. Troelstrastraat 51 in Vlaardingen heeft energielabel G.

Is €250.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is scherp. De gemiddelde vraagprijs in de buurt Centrum is €322.714, dus deze woning ligt daar 23% onder. Wel is het energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De oppervlakte van 91 m² is bovengemiddeld voor de buurt.

Hoe is de buurt Centrum in Vlaardingen?

Centrum is een levendige, stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er zijn winkels, restaurants en een park op loopafstand. Wel is er volgens een bewoner overlast van afval en drugsgebruikers. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel eenpersoonshuishoudens.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is G, het laagste label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor een vooroorlogs appartement.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC De Bavinck en IKC 't Palet zitten beide om de hoek (binnen 300 meter). Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs in de straat.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

In de afgelopen periode zijn er 216 woningen verkocht in de buurt Centrum, met een gemiddelde verkoopprijs van €307.608. De gemiddelde verkooptijd was 22 dagen, wat aangeeft dat woningen redelijk snel gaan.

De Witte Garantiemakelaars Vlaardingen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen