Appartement te koop: Nassaukade 161A, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenNassaukade 161A

Nassaukade 161A

Da Costabuurt-Noord, Amsterdam

€ 980.000
Buurt Da Costabuurt-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 217m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Nassaukade

Dit appartement aan de Nassaukade in Amsterdam ademt de sfeer van de 19e-eeuwse stadsuitbreiding. Met 94 vierkante meter woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een geliefde buurt. De vraagprijs van €980.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan ruime appartementen in Amsterdam.

De buurt Da Costabuurt-Noord

De Da Costabuurt-Noord is een levendige stadswijk met veel jonge professionals en stellen. De buurt kent een hoge dichtheid en is zeer stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een dynamische omgeving is met veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (217 meter) of de Vomar twee straten verder (334 meter). Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Basisschool Dr. Rijk Kramer op 334 meter en OBS Leonardo da Vinci op 384 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur en uitgaansgelegenheden.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broersma Wonen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 980.000
Prijs per m²€ 10.426
Woonoppervlakte94m²
Perceeloppervlakte194m²
Bouwjaar1900
EnergielabelB
BuurtDa Costabuurt-Noord
WijkDa Costabuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Nassaukade 161A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Inwoners4.805
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Da Costabuurt-Noord

Woningvoorraad2.719
Gem. WOZ-waarde€ 605.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen68%

Supermarkten

148 binnen 5 km

Albert Heijn
Bilderdijkstraat 37H
217m
Vomar
Kinkerstraat 34
334m
Dirk
2e Hugo de Grootstraat 43
347m

Scholen

214 binnen 5 km

Basisschool Dr. Rijk Kramer
Basisonderwijs · 361 leerlingen
334m
OBS Leonardo da Vinci
Basisonderwijs · 185 leerlingen
384m
Daltonschool De Waterkant
Basisonderwijs · 314 leerlingen
435m

Veelgestelde vragen

Over Nassaukade 161A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Nassaukade 161A?

De woning aan Nassaukade 161A in Amsterdam heeft energielabel B.

Is de prijs van €980.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 64% boven het buurtgemiddelde van €597.000, maar het appartement is met 94 m² ook 38% groter dan het gemiddelde van 68 m². De maximale vraagprijs in de buurt is €1.000.000, dus deze woning zit aan de bovenkant van de markt. Of de prijs reëel is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3 kilometer afstand. De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 12.262, wat betekent dat er veel ov-haltes in de buurt zijn.

Wat voor soort buurt is Da Costabuurt-Noord?

Het is een zeer stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens (1.680) en jonge volwassenen tussen 25 en 45 jaar (2.230). Er zijn relatief weinig gezinnen met kinderen (440). De woningvoorraad bestaat volledig uit appartementen, waarvan 31% koopwoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Dr. Rijk Kramer (334 m), OBS Leonardo da Vinci (384 m) en Daltonschool De Waterkant (435 m). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 0,9 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 457 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de absolute aantallen, maar niet over de trend of ernst. Het is een stedelijke omgeving waar criminaliteit vaker voorkomt dan in landelijke gebieden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label A of beter, dus dit label is iets minder zuinig dan gemiddeld in de buurt. Het bouwjaar 1900 verklaart waarom het geen A-label heeft.