Appartement te huur: Nijenoord 181, Utrecht
Verkocht onder voorbehoud
HurenUtrechtAppartementenNijenoord 181

Nijenoord 181

Nijenoord Hoogstraat en omgeving, Utrecht

€ 1.282 p.m.
Buurt Nijenoord Hoogstraat en omgeving, UtrechtBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Nijenoord 181, Utrecht

Dit appartement aan de Nijenoord in Utrecht heeft een energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. Met 53 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De huurprijs van €1.232 per maand is scherp vergeleken met het gemiddelde van €1.510 voor appartementen in Utrecht.

Buurt Nijenoord, Hoogstraat en omgeving

De buurt Nijenoord, Hoogstraat en omgeving is een stedelijke wijk met veel jonge bewoners: de grootste groep is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. De buurt heeft een levendig karakter, met een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (460 m), of twee straten verder naar de Jumbo (626 m). Ook Albert Heijn, Aldi en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals P.c. basisschool de Boemerang (308 m) en OBS Rietendakschool (621 m). Het station is tien minuten fietsen (2,2 km). De gemeente Utrecht biedt verder volop stedelijk leven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.282 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte6630m²
Bouwjaar1958
EnergielabelA
BuurtNijenoord Hoogstraat en omgeving
WijkNoordwest
GemeenteUtrecht

Locatie

Nijenoord 181, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijenoord Hoogstraat en omgeving

Inwoners2.185
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Nijenoord Hoogstraat en omgeving

Woningvoorraad1.195
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen26%
Huurwoningen74%

Supermarkten

65 binnen 5 km

PLUS
Plantage 15
460m
Jumbo
Merelstraat 46
626m
Albert Heijn
Amsterdamsestraatweg 56
796m

Scholen

126 binnen 5 km

Al Amana College Utrecht
Voortgezet onderwijs · 211 leerlingen
239m
P.c. basisschool de Boemerang
Basisonderwijs · 170 leerlingen
308m
OBS Rietendakschool
Basisonderwijs · 327 leerlingen
621m

Veelgestelde vragen

Over Nijenoord 181, Utrecht

Welk energielabel heeft Nijenoord 181?

De woning aan Nijenoord 181 in Utrecht heeft energielabel A.

Is €1.232 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.232 ligt onder het gemiddelde van €1.510 voor huurwoningen in de buurt. Het appartement is 53 m², terwijl het buurtgemiddelde 103 m² is. De prijs per m² is ongeveer €23,24, wat hoger is dan het gemiddelde van €15,11 per m² in de buurt. Dat komt doordat kleinere woningen vaak een hogere prijs per vierkante meter hebben.

Wat is de buurt Nijenoord, Hoogstraat en omgeving voor een wijk?

Het is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel jonge mensen tussen 25 en 45 jaar, en er zijn zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, ongeveer tien minuten fietsen.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 500 meter afstand, dus op loopafstand. Dat is fijn voor een wandeling of om even tot rust te komen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat komt onder andere door goede isolatie. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals P.c. basisschool de Boemerang (308 m) en OBS Rietendakschool (621 m). Ook is er voortgezet onderwijs in de buurt, zoals Al Amana College Utrecht (239 m).

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.