Appartement te koop: Noord Parallelweg 22, Helmond
KopenHelmondAppartementenNoord Parallelweg 22

Noord Parallelweg 22

Kroon, Helmond

€ 1.075.000
Buurt Kroon, HelmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 366m²
366m² woonoppervlakte
Jumbo op 266m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Noord Parallelweg in Helmond is met 366 m² een flinke woning. Het bouwjaar 2003 en energielabel A+ zorgen voor een moderne, zuinige basis. De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het met andere appartementen in Helmond om te zien hoe het zich verhoudt.

Buurt Kroon: groen en gewaardeerd

De buurt Kroon in de wijk ’t Hout is een groene, rustige wijk. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "prettige leefomgeving, hele fijne buurt om te zijn." De buurt Kroon heeft veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Het park of plantsoen is om de hoek, op 0,3 km.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 266 meter of de Albert Heijn op 358 meter. Basisschool In het Hart van het Hout zit op 138 meter. Ook kinderdagverblijf en voortgezet onderwijs zijn binnen loopafstand. De gemeente Helmond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raaijmakers Makelaardij. Qualis aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.075.000
Prijs per m²€ 2.937
Woonoppervlakte366m²
Perceeloppervlakte1645m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA+
BuurtKroon
Wijk’t Hout
GemeenteHelmond

Locatie

Noord Parallelweg 22, Helmond

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Gij
09-01-2026
heerlijk wonen

prettige leefomgeving hele fijne buurt om te zijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Kroon

Inwoners2.490
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 168
266m
Albert Heijn
Janssen & Fritsenplein 11
358m
Aldi
Hoofdstraat 95-97
579m

Scholen

41 binnen 5 km

In het Hart van het Hout
Basisonderwijs · 286 leerlingen
138m
OBS 't Hout / Kindcentrum Mierlo-Hout
Basisonderwijs · 544 leerlingen
649m
Kindcentrum Westwijzer
Basisonderwijs · 208 leerlingen
795m

Veelgestelde vragen

Over Noord Parallelweg 22, Helmond

Welk energielabel heeft Noord Parallelweg 22?

De woning aan Noord Parallelweg 22 in Helmond heeft energielabel A+.

Is €1.075.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.075.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Helmond, maar het is met 366 m² ook een uitzonderlijk groot appartement. Het energielabel A+ en bouwjaar 2003 zijn moderne pluspunten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Kroon om in te wonen?

Kroon is een rustige, groene buurt in de wijk ’t Hout. Een bewoner noemt het een 'prettige leefomgeving, hele fijne buurt om te zijn'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.