Appartement te huur: Noordeinde 21N, Delft
HurenDelftAppartementenNoordeinde 21N

Noordeinde 21N

Centrum-West, Delft

€ 1.900 p.m.
Buurt Centrum-West, DelftBekijk buurt
Populaire buurt voor jongeren
35% van de bewoners is 15-25 jaar
AI-samenvatting

Een knus appartement in hartje Delft

Dit appartement aan het Noordeinde ademt de sfeer van de historische binnenstad. Met 46 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed. De huurprijs van €1.900 per maand is aan de hoge kant voor deze oppervlakte, maar past bij de schaarste in de buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde huurprijs voor appartementen in Delft ligt rond de €2.000, maar dan wel voor gemiddeld 84 m².

De buurt: Centrum-West

De buurt Centrum-West is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met alles wat je nodig hebt dichtbij. Het enige lastige is parkeerplekken vinden." Een ander noemt het "fijn, knus en gezellig", maar wijst ook op afval op straat en de hoge huizenprijzen. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (1.300) en relatief weinig gezinnen, wat past bij het stadscentrum.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de bakker of de Albert Heijn, die om de hoek zit op 500 meter. Ook de Coop en Ekoplaza zijn twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Delftsche Schoolvereniging (op 5 minuten lopen) en Max Havelaar Kindcentrum (net zo dichtbij). Het treinstation van Delft is ongeveer een kwartier lopen. De gemeente Delft biedt een compacte stedelijke omgeving met veel cultuur en horeca.

Over de aanbieding

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Weelde Vastgoed en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.900 p.m.
Prijs per m²€ 41 p.m.
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1899
BuurtCentrum-West
WijkBinnenstad
GemeenteDelft

Locatie

Noordeinde 21N, Delft

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.0
Noa Mastenbroek
26-02-2026
fijne en gezellige buurt

Rustige buurt met alles wat je nodig hebt dichtbij. Het enige lastige is parkeerplekken vinden. er is niet vaak overlast oid.

7.4
Mar
10-10-2025
Mijn buurt is fijn, knus en gezellig.

Mijn buurt is een fijne, bereikbare omgeving. Er zijn veel voorzieningen in de buurt en de winkels zijn goed bereikbaar. Wel ligt er regelmatig afval op straat en hebben we daardoor weleens muizen gehad in de buurt. Meer prullenbakken plaatsen zou dit mogelijk tegen kunnen gaan. Wel zijn er heel weinig huizen beschikbaar en alles is onbetaalbaar. Huisvesting kan dus beter.

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-West

Inwoners2.550
Mannen56%
Vrouwen44%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-West

Woningvoorraad1.182
Gem. WOZ-waarde€ 457.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen59%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Albert Heijn
Choorstraat 35
508m
Coop
Hof van Delftlaan 69-75
522m
Ekoplaza
Vrouwjuttenland 33-35
565m

Scholen

57 binnen 5 km

Delftsche Schoolvereniging
Basisonderwijs · 387 leerlingen
387m
Max Havelaar Kindcentrum
Basisonderwijs · 395 leerlingen
392m
Montessorischool Jan Vermeer
Basisonderwijs · 218 leerlingen
626m

Veelgestelde vragen

Over Noordeinde 21N, Delft

Is €1.900 per maand een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.900 ligt iets boven de mediaanhuur in de buurt (€1.800), maar onder het gemiddelde van €2.000. Omdat het appartement met 46 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 84 m², is de prijs per m² (€41,30) hoger dan het gemiddelde van €27,87. Het is dus aan de prijzige kant voor de oppervlakte, maar de centrale ligging in de binnenstad rechtvaardigt dat deels.

Hoe snel worden huurwoningen in Centrum-West verhuurd?

In de buurt worden huurwoningen gemiddeld in 12 dagen verhuurd. Dat is vrij snel, wat aangeeft dat er veel vraag is naar huurwoningen in dit deel van Delft. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de sfeer in de buurt Centrum-West?

Bewoners omschrijven de buurt als rustig, knus en gezellig, met alles wat je nodig hebt dichtbij. Wel wordt parkeren als lastig ervaren en ligt er soms afval op straat. De buurt is dichtbevolkt met veel studenten en jonge alleenstaanden, wat zorgt voor een levendige, maar over het algemeen rustige sfeer.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. Binnen 10 minuten lopen vind je meerdere supermarkten (Albert Heijn, Coop, Ekoplaza) en basisscholen. Ook het treinstation van Delft is op 1,2 km afstand, goed te lopen in een kwartier. De binnenstad met restaurants en winkels is om de hoek.

Hoe is het energielabel van deze woning?

Omdat het bouwjaar 1899 is, is het verstandig om bij de makelaar te informeren naar het label en de isolatie. Een oud pand kan hogere stookkosten hebben, maar dat hangt af van eventuele renovaties.

Is er parkeergelegenheid bij de woning?

De woning heeft geen eigen parkeerplaats. Bewoners geven aan dat parkeren in de buurt lastig kan zijn. Delft heeft betaald parkeren in de binnenstad. Het is aan te raden om bij de gemeente te informeren naar parkeervergunningen en beschikbaarheid.