Appartement te koop: Noordsingel 148, Bergen Op Zoom
Verkocht onder voorbehoud
KopenBergen op ZoomAppartementenNoordsingel 148

Noordsingel 148

Centrum, Bergen op Zoom

€ 219.000
Buurt Centrum, Bergen Op ZoomBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
32% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Noordsingel 148: een appartement in het centrum van Bergen op Zoom

Dit appartement aan de Noordsingel is een fijne uitvalsbasis voor wie het centrum van Bergen op Zoom waardeert. Met 46 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €219.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Bergen op Zoom.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is levendig en stedelijk, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,4. Een bewoner zegt: "In de buurt wonen vriendelijke mensen." Een ander noemt: "In de stad ook wel genoeg activiteiten te doen." Wel is er een kritische noot over overlast van verwarde personen. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

De Noordsingel ligt in het hart van Bergen op Zoom. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of de Albert Heijn (tien minuten lopen). Basisschool Montessori Kindcentrum zit naast de deur, en middelbare scholen zoals 't Rijks en MollerJuvenaat zijn twee straten verder. Ook een park of plantsoen is op loopafstand. De gemeente Bergen op Zoom biedt een compacte stad met veel voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De VIERWINDEN makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 219.000
Prijs per m²€ 4.761
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte1507m²
Bouwjaar1973
EnergielabelF
BuurtCentrum
WijkBergen op Zoom-Oude stad en omgeving
GemeenteBergen op Zoom

Locatie

Noordsingel 148, Bergen Op Zoom

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

5.6
Sandra
20-11-2025
Het centrum

Heel veel zgn verwarde personen in de buurt onder invloed van iets. Ik vind dat er gekeken moet worden hoe ze dit soort personen zoveel mogelijk uit de buurt kunnen weren.

8.8
Angelique Heyermans
17-08-2025
Leuke en gezellige buurt

In de buurt wonen vriendelijke mensen

7.9
Angelique Heyermans
25-07-2025
Wel hier en daar wel iets te doen

In de stad ook wel genoeg activiteiten te doen

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners4.040
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad2.423
Gem. WOZ-waarde€ 261.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Burg. van Hasseltstraat 1
581m
Ekoplaza
Wassenaarstraat 32
649m
Albert Heijn
Markiezaatsweg 5
826m

Scholen

36 binnen 5 km

Montessori Kindcentrum Bergen op Zoom
Basisonderwijs · 284 leerlingen
65m
Regionale Scholengemeenschap 't Rijks
Voortgezet onderwijs · 2562 leerlingen
236m
MollerJuvenaat
Voortgezet onderwijs · 620 leerlingen
294m

Veelgestelde vragen

Over Noordsingel 148, Bergen Op Zoom

Welk energielabel heeft Noordsingel 148?

De woning aan Noordsingel 148 in Bergen Op Zoom heeft energielabel F.

Is €219.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €219.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€407.966) en ook onder de laagste vraagprijs van €224.000. Het appartement is met 46 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 144 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien de ligging in het centrum en het energielabel F lijkt de prijs marktconform voor een compacte woning.