Appartement te koop: Oegstgeesterweg 122, Rijnsburg
KopenKatwijkAppartementenOegstgeesterweg 122

Oegstgeesterweg 122

Frederiksoord-Noord, Katwijk

€ 410.000
Buurt Frederiksoord-Noord, RijnsburgBekijk buurt
Coop op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Oegstgeesterweg in Rijnsburg ademt de sfeer van een groene, rustige woonwijk. Met 89 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een solide woning voor wie houdt van eenvoud en ruimte. De vraagprijs van €410.000 ligt 27% onder het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt vergeleken met andere appartementen in Katwijk.

Frederiksoord-Noord

De buurt Frederiksoord-Noord is een gezellige, kindvriendelijke wijk. Een bewoner zegt: "Een leuke gezellige buurt, goede jeugd gehad." De beoordeling is gebaseerd op één review, maar geeft een positief beeld. In de buurt wonen veel gezinnen en de inkomens zijn doorsnee. De buurt Frederiksoord-Noord heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een rustig karakter.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Coop, die om de hoek zit op 47 meter. Ook de Hoogvliet is twee straten verder. Voor schoolgaande kinderen is de Koningin Wilhelminaschool op loopafstand, net als de Wegwijzer. De gemeente Katwijk biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alpina Rijnsburg (voorheen De Leeuw Makelaardij) en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 410.000
Prijs per m²€ 4.607
Woonoppervlakte89m²
Perceeloppervlakte2253m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtFrederiksoord-Noord
WijkRijnsburg
GemeenteKatwijk

Locatie

Oegstgeesterweg 122, Rijnsburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
M.C.H
11-06-2024
Goed

Een leuke gezellige buurt goede jeugd gehad

Buurt statistieken

Gegevens uit Frederiksoord-Noord

Inwoners2.705
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Frederiksoord-Noord

Woningvoorraad1.188
Gem. WOZ-waarde€ 411.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Coop
Tramstraat 6
47m
Hoogvliet
Oegstgeesterweg 48
65m
Albert Heijn
Anjelierenstraat 36
403m

Scholen

61 binnen 5 km

Koningin Wilhelminaschool voor Protestants Christelijk Basisonderwijs
Basisonderwijs · 214 leerlingen
179m
Protestants Christelijke Basisschool de Wegwijzer
Basisonderwijs · 209 leerlingen
221m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
366m

Veelgestelde vragen

Over Oegstgeesterweg 122, Rijnsburg

Welk energielabel heeft Oegstgeesterweg 122?

De woning aan Oegstgeesterweg 122 in Rijnsburg heeft energielabel C.

Is €410.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €410.000 ligt 27% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€563.083). Dat is opvallend laag, maar de woning heeft een oppervlakte van 89 m² en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de buurt hebben een gemiddelde prijs per m² van €5.625, wat neerkomt op circa €500.000 voor 89 m². De prijs lijkt dus aan de lage kant.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in Frederiksoord-Noord worden gemiddeld in 18 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. De gemiddelde verkoopprijs ligt rond de €495.660, iets hoger dan de vraagprijs van dit appartement.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt wordt omschreven als gezellig en kindvriendelijk. Een bewoner zegt: "Een leuke gezellige buurt, goede jeugd gehad." Er wonen veel gezinnen en de buurt is rustig. Het is een fijne omgeving om te wonen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Koningin Wilhelminaschool (179 meter) en de Wegwijzer (221 meter). Voor voortgezet onderwijs is Teylingen College op 593 meter. De scholen zijn goed bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of 20 minuten met de fiets. Voor dagelijks woon-werkverkeer is dat redelijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. De stookkosten zullen gemiddeld zijn. In de buurt hebben alle woningen label A, dus dit appartement steekt daar wat ongunstig bij af.

Alpina Rijnsburg (voorheen De Leeuw Makelaardij)
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen