Appartement te koop: Oortlaan 124, Veldhoven
KopenVeldhovenAppartementenOortlaan 124

Oortlaan 124

Zonderwijk, Veldhoven

€ 439.000
Buurt Zonderwijk, VeldhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
151m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 159m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een groene buurt

Dit appartement aan de Oortlaan 124 in Veldhoven biedt een verrassend woonoppervlak van 151 m², verdeeld over één laag. Het bouwjaar 1968 is met energielabel A verrassend zuinig. De vraagprijs van €439.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Veldhoven, waar de gemiddelde prijs hoger ligt.

Zonderwijk: rustig en compleet

De buurt Zonderwijk is een rustige woonwijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Fijne rustige buurt met alles in de buurt wat je nodig hebt." De buurt telt 3.470 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar groet.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de basisschool EigenWijs zit vlakbij. De gemeente Veldhoven biedt verder een huisartsenpraktijk en tandarts op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Henri Kox Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.000
Prijs per m²€ 2.907
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte760m²
Bouwjaar1968
EnergielabelA
BuurtZonderwijk
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Oortlaan 124, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Macey
19-07-2023
Geweldig

Fijne rustige buurt met alles in de buurt wat je nodig hebt. Zoals supermarkten, huisartspraktijk, Tandarts, scholen. De buren zijn vriendelijk.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zonderwijk

Inwoners3.470
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Zonderwijk

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 359.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Mira 25
159m
Aldi
Mira 23a
167m
Albert Heijn
De Schaatsenmaker 8
631m

Scholen

36 binnen 5 km

Basisschool EigenWijs
Basisonderwijs · 299 leerlingen
339m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Verrekijker
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
347m
De Brembocht (2 locaties 't Look en Zilverackers)
Basisonderwijs · 369 leerlingen
729m

Veelgestelde vragen

Over Oortlaan 124, Veldhoven

Welk energielabel heeft Oortlaan 124?

De woning aan Oortlaan 124 in Veldhoven heeft energielabel A.

Is €439.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€927.889) en ook onder de mediaan (€665.000). Het is een scherpe prijs voor 151 m² woonoppervlak met energielabel A. Wel is het een appartement uit 1968, dus check de staat van onderhoud.

Hoe is het energielabel A te verklaren bij een bouwjaar 1968?

Het energielabel A is opvallend voor een woning uit 1968. Dat betekent dat er flink is geïnvesteerd in isolatie, dubbel glas of een zuinige installatie. De stookkosten zullen daardoor laag zijn, al zijn exacte bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Wat voor buren en sfeer heeft Zonderwijk?

Uit de enige buurtreview blijkt dat bewoners de rust en vriendelijke buren waarderen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met veel eengezinswoningen (78%). Het is geen studentenwijk, maar een stabiele, rustige woonomgeving.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn en Aldi op 150-170 meter. Ook basisscholen, een huisartsenpraktijk en tandarts zitten in de buurt. Voor een treinstation moet je naar Eindhoven (7,7 km).

Hoe verhoudt de prijs per m² zich tot de buurt?

De vraagprijs per m² is ongeveer €2.907 (€439.000 / 151 m²). Dat is fors lager dan het buurtgemiddelde van €4.507 per m². Dit appartement is dus relatief goedkoop per vierkante meter, mede door het lagere prijsniveau van appartementen in de buurt.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 151 m² is er voldoende ruimte voor een gezin, maar het is een appartement zonder eigen tuin. De buurt heeft veel gezinnen en scholen op loopafstand. Check wel of de indeling past bij jouw wensen, want het is een etagewoning.

Henri Kox Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.